Dialoog surmaga Seosed uskumuste, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Filosoofia, loogika
Pealkiri: Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel
Autor(id): Argo Moor
Kujundaja: Peeter Paasmäe


Kirjastus: Elmatar
Linn: Tartu
Aasta: 2003
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9949406048
Lehekülgi: 272

Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 151 × 212 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 155

Me elame kultuuris, kus inimese suhe surma on valdavalt anonüümne ja eitav. Väljumine anonüümsusest, isiklik suhestumine võib olla hirmutav ja raske, samas on see tee elu ja surma tasakaalu leidmisele. Lõpuks on küsimus lihtsalt selles, kas elada eitades seda, mis paratamatult kuulub meie olemise juurde, või elada sellega leppinult.
Argo Moor on Eesti Põllumajandusülikooli eetika ja kultuurantropoloogia lektor. Tema käsitlused inimestest on interdistsiplinaarsed, jäädes põhiliselt eetika, usundiloo ja psühholoogia vahelisse kolmnurka. Selles nn kolmnurgas on ta nüüdseks üle kümne aasta uurinud ka surmaga seonduvat.

Hind: 12,00 EUR
Teema Filosoofia, loogika alla viimati lisatud:

Ene Grauberg, Loogika, keel ja mõtlemine (õpik),
Tallinna Bakalaureuse Erakool, 1996, hind: 8,00 eurot

Priit Kelder, Neokonfutsianistliku filosoofia peamiste kosmoloogiliste ja ontoloogiliste kategooriate ajalooline analüüs,
Akadeemia Nord, 2005, hind: 15,00 eurot

Indrek Meos, Filosoofia põhiprobleemid. Õpik gümnaasiumile,
Koolibri, 1998, hind: 14,00 eurot

Arnošt Kolman, Otakar Zich, Huvitav loogika,
Valgus, 1970, hind: 4,00 eurot

Thich Nhat Hanh, Olge kõikjal vabad. Peamised teadlikkuse harjutused,
Pegasus, 2011, hind: 15,00 eurot

Juhan Luiga, Mäss ja meelehaigus,
Ilmamaa, 1995, hind: 8,00 eurot

Jaak Rähesoo, Hecuba pärast. Kirjutisi teatrist ja draamast 1969-1994,
Ilmamaa, 1995, hind: 6,00 eurot

Louis P. Pojman; eessõna: Margit Sutrop, Eetika. Õiget ja väära avastamas,
Eesti Keele Sihtasutus, 2005, hind: 18,00 eurot

Mihkel Kunnus, Roheline süü,
Jumalikud Ilmutused, 2014, hind: 7,00 eurot

Søren Kierkegaard, Kartus ja värin. Meeliülendavad kõned,
Vagabund, 1998, hind: 21,00 eurot



Filosoofia, loogika all on 781 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat.ee
Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat.ee
Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat.ee
Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat.ee
Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat.ee
Dialoog surmaga. Seosed uskumuste, suhtumiste ja moraali vahel, Argo Moor, Elmatar 2003 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud