Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Sigalahe suviAutor(id): Jüri Pino, Karl Martin Sinijärv
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 998530974X
Lehekülgi: 216
Sari: Varraku ajaraisuromaan
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 129 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Ehkki autorid on raamatut üritanud alustada kui noortejuttu, läheb lugu neil väga kiiresti käest ära. Poistekast saab juba viiendal leheküljel meestekas. Süüakse, juuakse, kakeldakse, tehakse, mis pähe tuleb. Keskealiste ülekaaluliste meeste kirjutatud keskealistele ülekaalulistele meestele mõeldud unistuslik lugu sellest, kuidas võiks ja peaks elama.
eesti ilukirjandus, romaanid, noortekirjandus
Sari: Varraku ajaraisuromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sigalahe suvi, Jüri Pino, Karl Martin Sinijärv, Varrak 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Oskar Luts, Jutustused I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 5,00 eurot
Eduard Vilde, Mäeküla piimamees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Kõrboja peremees,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Eduard Vilde, Prohvet Maltsvet,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 5,00 eurot
Eduard Vilde, Kui Anija mehed Tallinnas käisid,
Eesti Raamat, 1970, hind: 5,00 eurot
Viivi Luik, Ajaloo ilu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot
Teet Kallas, Corrida,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,50 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad I,
Perioodika, 1991, hind: 6,50 eurot
Heino Kiik, Mind armastab jaapanlanna 1,
Eesti Raamat, 1987, hind: 3,50 eurot
Teet Kallas, Janu,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4399 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!