Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Juhan Liiv mälestustesAutor(id): Koostanud Aarne Vinkel
Kujundaja: Lembit Küüts
Kirjastus: Ilmamaa
Linn: Tartu
Aasta: 2000
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9985878566
Lehekülgi: 405
Seisukord: heas seisukorras raamat
Mõõdud: 150 × 212 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaante ja ümbrispaberiga
Sisu:
"Juhan Liiv mälestustes" sisaldab kirjutusi paljudelt autoritelt, kes inimestena pikemalt või põgusamalt luuletajaga tema eluajal kokku puutusid või temast elavaid pärimusi kuulnud ning meeles pidanud on. Raamatu ajaliseks algpunktiks on Juhan Liivi surmateade 18. novembrist (uue aja järgi 1. detsembrist) 1913. Matusekirjeldusele Villem Ernitsa sulest järgnevad kaasvõitlejate – kirjanike ja ajakirjanike, näitlejate ja heliloojate, aga ka juhuslike teekaaslaste, lähemate ja kaugemate sugulaste, arstide ja hoolitsejate ning lihtsalt kaasaegsete – kõnelused selles järjekorras, nagu nad on ilmunud ajalehtedes, ajakirjades ning raamatukestes hilisematel aastatel ja kümnetel. Raamatu koostamise mõtte algataja ning vastava bibliograafia koostaja on Juhan Liivi luule ja eluloo autoriteetseim uurija, professor Aarne Vinkel.
Märksõnad
Eesti
kirjanikud
Liiv, Juhan, 1864-1913
eesti
luuletajad
kirjanikud
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Juhan Liiv mälestustes, Koostanud Aarne Vinkel, Ilmamaa 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Andreas Oplatka, Lennart Meri. Virolle eletty elämä,
Tammi, 2007, hind: 15,00 eurot
August Kitzberg, Ühe vana «tuuletallaja» noorpõlve mälestused I-II. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 12,50 eurot
Mihkel Raud, Musta pori näkku,
Tammerraamat, 2008, hind: 15,00 eurot
Gerd Kanter, Raul Rebane, Gerd Kanter. 15 sammu võiduni. Lapsepõlv. Võidud. Kaotused. Eeskujud,
Menu Kirjastus, Team 75 Pluss, 2009, hind: 13,00 eurot
Sulev Maramaa, Arstlik dilemma,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2004, hind: 7,00 eurot
Karl Norbert Mrasek, Balthasar Neumann. Suure barokkarhitekti eluromaan,
Kunst, 1994, hind: 4,00 eurot
Fred Esimene ja tema 9 kirja,
2005, hind: 9,00 eurot
Tiiu-Mai Loko, Kommunistina Kuningriigis. Minu tee Inglismaale, tema rahva, keele ja kultuurini,
Studium, 2006, hind: 14,00 eurot
Aleksander Warma, Diplomaadi kroonika. Ülestähendusi ja dokumente aastatest 1938-44,
Olion, 1993, hind: 8,00 eurot
Sterling Seagrave, Peggy Seagrave, Yamato dünastia,
Olion, 2003, hind: 4,50 eurot
Elulood, memuaarid all on 4469 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!