Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Paide muutuste keerisesAutor(id): Rene Viljat
Kirjastus: Kuma
Linn:
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949447183
Lehekülgi: 300
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 210 × 230 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Raamat annab dateeritud fotomaterjali abil ülevaate Paide linna ajaloost nõukogude perioodi lõpul ja taasiseseisvunud Eesti Vabariigi algusaastatel. Inimese mälule ei või alati kindel olla, kuid fotol nähtut võib pidada ümberlükkamatuks ajalooliseks tõeks. Pildiallkirjad on eesti ja inglise keeles.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Paide muutuste keerises, Rene Viljat, Kuma 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Koostanud K. Kähr ja Vello Naaber Toimetanud Herbert Ligi, Eestimaa 1725.-1726. a. adramaarevisjon. Estländische Hakenrevision von 1725 bis 1726 (5. osa). Läänemaa. Allikpulbikatsioon. Wieck. Quellenpublikation,
Eesti NSV Riiklik Ajaloo Keskarhiiv, 1990, hind: 11,00 eurot
Alfred Lumeste, Oru vald 2. Iseseisvusaastad ja sõjaaeg (Läänemaa),
Oru Vallavalitsus, 1993, hind: 4,00 eurot
Pärnu lühiajalugu,
Pärnu Muuseum, 2003, hind: 6,00 eurot
Leonid Barkov, Mõrvarid ei pääse karistusest. Eesti kodanlike natsionalistide sidemeist hitlerlastega,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Tiit Matsulevitš, Tartu Ehitustrust,
Valgus, 1986, hind: 10,00 eurot
Koostanud Mart Arold, Märtsivapustused. Avaldamata arhiividokumente aastaist 1949 ja 1950,
Tungal, 1995, hind: 5,00 eurot
Rodney Castleden, Võitlus Trooja pärast,
Argo, 2008, hind: 9,00 eurot
Wilhelm Johanning, Die Glocken von Kambja,
K. Laanesaar, 2004, hind: 14,00 eurot
Andi Meister, Lõpetamata logiraamat. Mayday Estonia III,
BNSi Kirjastus, 1997, hind: 23,00 eurot
Oswald Spengler, Õhtumaa allakäik. I ja II köide,
Ilmamaa, 2012, hind: 80,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6092 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!