Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Öönaine: kaksteist moraalilugu Eesti ajaloostAutor(id): Aarne Ruben
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949856145
Lehekülgi: 240
Seisukord:
Mõõdud: 145 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Selle raamatu tegelased on Eesti ajalooga vähem ja rohkem seotud naised ja mehed, kes on ajaloos eksinud mingite tõekspidamiste ja normide vastu. Muuhulgas leiame tegelaste hulgast läbi Eesti rändava tsaari tulevase abikaasa, kloostrist lahkunud naise, bordellipidaja ja naisterroristi. Need eredad tõsilood meie ajaloost on huvitav ülevaade ajalooraamatutes vähem käsitlemist leidvatest isiksustest, kes ometigi on kõik olnud väga värvikad.
Märksõnad
ajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Öönaine: kaksteist moraalilugu Eesti ajaloost, Aarne Ruben, Tänapäev 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Eesti Ajalooarhiiv. Tekst: Tiit Rosenberg. Teaduslikult toimetanud ja eessõna: Tiiu Oja. Rtsenseerinud: Sulev Vahtre, Eesti mõisad,
Olion, 1994, hind: 40,00 eurot
Sulev Vahtre, Muinasaja loojang Eestis. Vabadusvõitlus 1208-1227,
Olion, 1990, hind: 4,00 eurot
Alev Lytle Croutier, Haarem. Looritagune maailm,
Eesti Raamat, 1994, hind: 8,00 eurot
Kent Nerburn, Indiaani tarkuste raamat,
Lilleoru Keskus, 2012, hind: 18,00 eurot
Osvald Nilson, Maa avastamine,
Valgus, 1975, hind: 2,50 eurot
Mihhail Steblin-Kamenski, Islandi kultuur. Ajalooline ülevaade,
Eesti Raamat, 1974, hind: 12,00 eurot
Eesti taluarhitektuur. Püsiv ja muutuv,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2016, hind: 15,00 eurot
Lauri Vahtre, Absurdi impeerium,
Tammerraamat, 2007, hind: 20,00 eurot
Isaac Asimov, Frank White, Millenniumid. Võti ajaloo mõistmiseks,
Kunst, 1999, hind: 14,00 eurot
Tony Judt, Pärast sõda. Euroopa ajalugu 1945. aastast,
Varrak, 2007, hind: 35,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6169 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!