Geenilõks, Blake Crouch, Helio Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Geenilõks
Autor(id): Blake Crouch
Kujundaja: Mai Grepp


Kirjastus: Helio
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Eve Rütel
ISBN: 9789916711088
Lehekülgi: 392

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 210x148
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
Algul ei saa Logan Ramsay aru, et miski on muutunud. Ta tunneb end lihtsalt pisut … nutikamana. Suudab paremini keskenduda. Paremini mitut asja korraga teha. Loeb veidi kiiremini, kõik jääb paremini meelde, vajab vähem und.

Üsna pea ei saa ta seda enam eitada: midagi on ta ajuga teistmoodi. Ja kehaga ka. Ta hakkab maailma ja end ümbritsevaid inimesi – isegi neid, keda ta kõige rohkem armastab – nägema täiesti uue pilguga.

Logani genoomi on häkitud. Ta on sihtmärgiks saanud põhjusel, mis ulatub aastakümnete taha ta mineviku tumedaimatesse aegadesse ning kohutavasse perekonnapärandisse.

Mis veel hullem – temaga toimuv on kõigest esimene samm palju ulatuslikumas plaanis, mis toob samad muutused kaasa tervele inimkonnale, kuid hirmuäratava hinnaga. Tänu oma uutele võimetele on Logan ainus inimene maailmas, kes oleks suuteline seda plaani peatama. Kuid võidušansi saamiseks tuleb tal muutuda millekski muuks. Võibolla koguni millekski muuks kui inimene.

Detailirohke “Geenilõks” on pingelise süžeega välkkiirelt arenev lugu, mis kaardistab ühe mehe põnevat muutumist, võimaldades meil samal ajal mõtiskleda inimeseks olemise piiride – ja meie piiritu potentsiaali üle.


Märksõnad
ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
ulmeromaanid
Upgrade

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:

Henri Lœvenbruck, Moira triloogia I. Emahunt ja tüdruk,
Pegasus, 2009, hind: 12,00 eurot

Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Hukkunud alpinisti hotell,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot

Ray Bradbury; sarja koostaja ja järelsõna: Raul Sulbi, Halloweenipuu,
Fantaasia, 2021, hind: 20,00 eurot

Heinrich Weinberg, Tea Lall, Maniakkide Tänav, J. J. Metsavana, Mairi Laurik, Siim Veskimees, (:)kivisildnik, Meelis Ivanov, Aira Rakav, Helju Rebane, Miikael Jekimov, Artur Räpp. Koostajateks Maniakkide Tänav, J. J. Metsavana ja Artur Räpp., Tuumahiid 3: Triitium,
Fantaasia, 2017, hind: 16,00 eurot

Андрей Белянин, Галина Чёрная, Возвращение оборотней (Профессиональный оборотень #4),
Альфа-книга, 2007, hind: 5,00 eurot

Roger Zelazny, Tema silmnäo väravad, tema suu põlevad tõrvikud ja teisi jutte,
Fantaasia, 2022, hind: 19,00 eurot

Paolo Bacigalupi, Tobias S. Buckell; sarja koostaja ja järelsõna autor Raul Sulbi; toimetanud Eva Luts, Takerdunud maa,
Fantaasia, 2019, hind: 17,00 eurot

Kaido Tiigisoon, Andrei Samoldin, Jaagup Mahkra, J. J. Metsavana, Rait Piir, Maniakkide Tänav, Reidar Andreson, Mairi Laurik, Meelis Ivanov, Miikael Jekimov, Piret Saul-Gorodilov, Leila Tael-Mikešin, Heinrich Weinberg, Madis Seppam, Tuumahiid 4. Berüllium,
Fantaasia, 2018, hind: 16,00 eurot

Steven Brust, Draakon,
Fantaasia, 2019, hind: 17,00 eurot

Debora Geary, Tänapäeva nõid,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 12,00 eurot



Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1770 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat.ee
Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat.ee
Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat.ee
Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat.ee
Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat.ee
Geenilõks, Blake Crouch, Helio 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud