Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Koertepargi detektiividAutor(id): Blake Mara
Kujundaja: Villu Koskaru
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Maret Nukke
ISBN: 9789916175774
Lehekülgi: 434
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x143
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Mõrv?! See pole jalutuskäik pargis…
Heade sõprade Louise´i ja Irina jaoks on üheskoos pargis koertega jalutamine igapäevane tegevus. Sugugi igapäevane pole aga laip, mille nad ühel mitte nii kenal päeval leiavad. Selgub, et tegu on kohaliku ettevõtja Phil Creasey’ga.
Ka Phil oli kunagi linnakese koerajalutajate kogukonna ‒ mida kutsutakse Karjaks ‒ liige, kuid siis tema armas cockapoo suri. Nii tunneb Kari üksmeelselt, et nende kohus on Phili surma asjaolud välja selgitada. Louise’i ja Irinaga esirinnas avastavad nad end varsti aga silm-silma vastu kohalike uimastimüüjate, varastatud autode äri ja häirivalt suure hulga mürgitatud koeraküpsistega. Kas Kari on hauganud suurema tüki, kui suudab alla neelata, või peaksid nad usaldama oma nina? Kas nad suudavad mõrvari välja nuuskida?
„Koertepargi detektiivid“ on lustlik ja kaasahaarav mõrvalugu, suurepärane meelelahutus kõigile, kes armastavad koeri ja õduskrimi.
Märksõnad:
Tänapäev
Villu Koskaru
inglise ilukirjandus
kriminaalromaanid
The dog park detectives. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Koertepargi detektiivid, Blake Mara, Tänapäev 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
John Grisham, Amnestia,
Varrak, 2005, hind: 11,00 eurot
Agatha Christie, Hollow häärber,
Varrak, 2009, hind: 9,00 eurot
Henry Rider Haggard, Lysbeth,
Kuldsulg, 1995, hind: 3,00 eurot
Georges Simenon, Maigretl läheb silme ees mustaks,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot
Maj Sjöwall, Per Wahlöö, Naerev politseinik,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Frank Lucius Packard, Nüüdsest peale,
Kuldsulg, 1998, hind: 3,00 eurot
Henry Rider Haggard, Udu rahvas. Seiklusromaan,
Kuldsulg, 1999, hind: 4,50 eurot
John Grisham, Aeg on antud tappa,
Kupar, 1995, hind: 18,00 eurot
Håkan Nesser, Komissar ja vaikus,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
John Gardner, Keegi ei ela igavesti,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3689 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!