Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Aafrika kivine südamikAutor(id): Indrek Jääts
Kujundaja: Jan Garshnek
Kirjastus: Go Group
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949941865
Lehekülgi: 261
Sari: Go Reisiraamat
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Etnoloog Indrek Jääts on esimene eestlane, kes kirjutanud reisiraamatu Etioopia kohta. Etioopia on küll kauge maa, aga eestlaste teadvuses on ta siiski ammugi oma koha leidnud. Tallinna komandandiks oli 18. sajandil Peeter Suure moorlane, Etioopiast Venemaale toodud Abram Hannibal. 20. sajandi esimesel poolel püüdsid mõned ettevõtlikud eestlased Addis Abebas äri ajada ja Tartu tudengid laulsid 1930. aastail haledat armastuslaulu, mille lõpuridades lubasid nad Abessiinia sõtta minna ja seal oma murtud südamele kurva otsa leida. Nüüd saab Etioopia kristliku ajaloo, värvikate pärismaalaste, Niiluse lätete ja kivise looduse kohta lugeda detailirohkest otseallikast.
Märksõnad:
reisikirjad
Sari: Go Reisiraamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aafrika kivine südamik, Indrek Jääts, Go Group 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Hanna Miller, Viini fassaadide taga. Autoga Austrias,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 15,00 eurot
Justin Petrone; toimetajad: Mike Collier, Epp Petrone, Minu Eesti 3. Mis juhtus?,
Petrone Print, 2015, hind: 5,00 eurot
Anto Juske (koostaja), Kodukandilood Viinistust, Mohnist ja kaugemalt,
2004, hind: 17,00 eurot
Fridtjof Nansen, Suuskadel läbi Gröönimaa,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 25,00 eurot
Robert Louis Stevenson, Eesliga Sevennides. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 2004, hind: 6,00 eurot
Olev Remsu, Islam ja diktatuurid, Venemaa ja Kesk- Aasia,
Go Group, 2010, hind: 9,00 eurot
Peeter Sauter, Flirt budaga. Elust ja tsiklisõidust,
Go Group, 2011, hind: 10,00 eurot
Peter Allison, Tee mis teed, ära ainult jookse. Botswana safarigiidi tõestisündinud lood,
Kurimuri OÜ, 2011, hind: 15,00 eurot
Thor Heyerdahl, Fatu-Hiva. Tagasi loodusesse,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Enn Vetemaa, Maui on parim! Reisiraamat. Mauii no ka oi!,
Kupar, 1997, hind: 4,50 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2180 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!