Autismi olemus Neuroloogilise mitmekesisuse Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Aiakujunduse käsiraamat. Kujunda ..""Prodigal son""Mida mu kass mõtleb?""Gloria""Duende. Flamenkot avastamas""Remedies against ineffectiveness o..""Ehitusmaterjalid""Государственный а..""The Big Organ Of Riga Dom""Liverpool Cathedral Choir ‎– C..""Teisele ringile""Время Должно Измен..""Minu elu uhkemad loomad""Oo laupäev!""Täielik illustreeritud värviefek..""Rudolf Tobias""Concertino No. 5, Concertino No. 6..""Üldhariduslike koolide töö orga..""Kuidas tekkis inimmõtlemine""The white book. Losses inflicted o..""Barjäär""Eesti nõukogude teater (III osa)""Kaardimajake""Violin Concerto No.1&No.2""Seadusega pahuksis (portreevisand ..""Geneetika""Hendrik Krumm""30 aastat Eesti teatrit Adelaides""100 nippi kodukeemia vallast (3. o..""How green is my valley?""The 17-18 th Century German Music""Informatsioon ja õigus""Archaeological fieldwork in Estoni..""Alused ja vundamendid (õpik)""Kes ta oli?""Kenny Ball And His Jazzmen ‎– ..""Tallinna Konservatooriumi Riiklik ..""Sol, Vind Och Vatten""Kodutööd. Täpsed juhised koos s..""Koer taskus""Kala metsas""Elav Teadus 1996/3""Põõsaraamat""Поет Песни Булата ..""Ah, Teofilis!""Koerte parasitoosid""World-Famous Arias""Bernard Shaw ja teised""Ülestunnistus""Keskkonnakaitse. Looduskaitse""Lamekatuse renoveerimine""Recital At The Festival ''The Gold..""Music For You 8""Targu Talita 2017/12. Maalehe nõu..""Southern cyclones in northern Euro..""Balancing the rights of consumers ..""Metsavahimajas""Suunised võõrtöötajate ebaõig..""Akadeemia 2017/9""Schubertiade""Karistusõigus 2007 ja kommentaari..""Fleet Street Lightening""Kontakt""Teoreetilisest bioloogiast. Elutea..""Seto lugõmik""Valdused""Избранные сочинен..""Sing-Along Banjo Party""Loodusuurijate Seltsi aastaraamat ..""Rossini, Haydn, Mozart""Les Fils De Bach. Sinfonias""Saladus""Tartto""Passacaglia, Fantasia And Fugue / ..""Adriano Celentano""Weihnachtssingen Des Dresdner Kreu..""Highway Call"
77 tk kogusumma: 664,92 EUR

Teema: Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus
Pealkiri: Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks
Autor(id): Kaarel Veskis

Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949621552
Lehekülgi: 464

Seisukord: heas korras raamat, pühendus sees

Mõõdud: 200x135
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
"See raamat on ühe suurte teadmistega autisti “laiendatud” autobiograafia, süvauurimus iseendast ja autismist, kirja pandud harvaesineva põhjalikkuse ja kirega. Mul pole vähimatki aimu, kas kõik selles raamatus esitatud mõtted ja seisukohad peavad tingimata vett, kuid kindlasti on see suureks toeks autistliku meelelaadiga inimestele ja nende lähedastele. Miski selles raamatus hämmastas mind. Olles lugemise lõpetanud, jäi kummitama ainult üks mõte: “Ma tahaksin olla autist!”

Valdur Mikita
kirjanik ja semiootik

Väga põhjalik ja sisukas ülevaade autismist ja autistlike inimeste sisemaailmast. Minu jaoks teeb raamatu eriti väärtuslikuks just see, et autor teab täpselt, millest ta räägib. Autismis ja autistlike inimeste maailmatajus on midagi, millest on meil kõigil üht-teist õppida.

Ivica Mägi
autismivaldkonna arendaja, koolitaja, nõustaja


Kaarel Veskis on õppinud Tartu ülikoolis kirjandust, keeleteadust ja arvutilingvistikat ning töötanud sealsamas ülikoolis aastaid keeletehnoloogia spetsialistina, hetkel töötab Eesti Kirjandusmuuseumis. Tema vabatahtlik töö Eesti Aspergerite Ühingus on viimase paari aasta jooksul hõlmanud autismist ja Aspergeri sündroomist kirjutamist ja rääkimist, aspidest täiskasvanutele tugigruppide korraldamist ning lisaks ka autistidega oma töös kokku puutuvate täiskasvanute ja autistidest lastega vanemate nõustamist nii päriselus kui mitmesuguste elektrooniliste kanalite (foorumid, sotsiaalmeedia, Skype) kaudu. "

Märksõnad:
Pilgrim
Veskis, Kaarel
autism
Aspergeri sündroom
pervasiivsed arenguhäired
inimsuhted
sotsiaalne käitumine
eripedagoogika
toimetulek

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat.ee
Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat.ee
Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat.ee
Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat.ee
Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat.ee
Autismi olemus. Neuroloogilise mitmekesisuse kaitseks, Kaarel Veskis, Pilgrim 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud