Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Hitleri tapmise vandenõudAutor(id): Richard Dargie
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949690404
Lehekülgi: 200
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x145
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Adolf Hitleri tapmisest unistasid miljonid, kuid ainult vähestel jätkus selle üritamiseks oskusi, sihikindlust ja võimalusi. Hitleri kui Kolmanda riigi messia karjääri jooksul on dokumenteeritud vähemalt 30 tema tapmiskatset.
Mõni vandeseltslane püüdis Hitlerile lähedale jõuda ja ta maha lasta, teised snaipripüssiga kõrvaldada. Hitleri elukorraldusega kursis olnud kavatsesid hukata ta pommi või mürgiga.
Raamatu tegelaste hulgas on kommunistidest ja sotsialistidest vastupanuvõitlejaid, usutegelastest oponente, Saksamaa vana kooli sõjaväelise eliidi liikmeid ning isegi dissidentidest natse, kellel oli oma juhist villand.
Samuti kirjeldatakse mitmesuguseid turvatasemeid, mis füürerit vaenlaste eest kaitsesid, ja metsikuid karistusi, millega nurjunud vandeseltslasi nuheldi.
Ent eelkõige süvendas puhas õnn, mõnikord lausa farsina tunduv vedamine Hitleris usku, et tema on kõikide kallaletungide eest kaitstud.
Originaali pealkiri The Plots to Kill Hitler. Eesti keeles
Märksõnad:
Tammerraamat
ajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hitleri tapmise vandenõud, Richard Dargie, Tammerraamat 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Aron Gurevitš, Viikingite retked,
Valgus, 1975, hind: 5,00 eurot
Mihhail Gorbatshov, Kuidas see oli. Saksamaa taasühendamine,
Sinisukk, 2001, hind: 5,00 eurot
Mihhail Gorbatšov, Uutmine ja uus mõttelaad meie maa ja kogu maailma jaoks,
Eesti Raamat, 1988, hind: 7,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Rusudes Venemaa,
Olion, 2001, hind: 11,00 eurot
Jacek Machowski, Musta lipu all (piraatluse ajaloost),
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Sinclair McKay, Dresden: leegid ja pimedus. Dresdeni pommitamine, 1945,
Tänapäev, 2020, hind: 7,00 eurot
William Lubbeck, kaasautor David Hurt, Leningradi lähistel. Ühe armeegrupis Nord võidelnud sõduri lugu,
Ersen, 2014, hind: 12,00 eurot
Mihhail Retškin, Okunjovo saladus,
Pegasus, 2006, hind: 23,00 eurot
David Warnes, Vene tsaaride kroonika,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2002, hind: 29,00 eurot
Kristie Macrakis, Vangid, armastajad ja spioonid,
Äripäev, 2015, hind: 17,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1893 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!