Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Parnass. Pariis 1991-1993Autor(id): Urmo Raus
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949690503
Lehekülgi: 220
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 200x140
Suurus: tavaformaat, pehmekaaneline
Sisu:
See väike jutustus üheksakümnendate alguse Pariisist sai kirja pandud mõttega talletada üht kordumatut ja huvitavamat aega minu enda ja ka sõprade elus. Selle ajajärgu tegid kordumatuks eelkõige erakordsed inimesed, keda mul oli õnn kohata ja tundma õppida.
Jagan siin raamatus mälestusi ka mulle olulistest paikadest Pariisis, kus sai elatud ja mille vahel sai mitme aasta jooksul sagedasti liigutud, ning inimestest, kes kujundasid minu mõttemaailma. Natukene on juttu ka eestluse ajaloost ja võrratu Pariisi minevikust.
Märksõnad:
Tammerraamat
kultuur
reisikirjad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Parnass. Pariis 1991-1993, Urmo Raus, Tammerraamat 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Michel Tauriac, Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd,
Olion, 2004, hind: 20,00 eurot
Delia Owens, Mark Owens, Kalahari karje,
Paradiis, 2022, hind: 12,00 eurot
Voldemar Panso, Maailm arlekiini kuues,
Eesti Raamat, 1973, hind: 2,90 eurot
Anna-Maria Penu; Toimetaja: Monika Pais, Minu Hispaania. Läbi maailma iseendani,
Petrone Print, 2008, hind: 8,00 eurot
Roy Strider; lisad koostanud Laur Järv ja Roy Strider, Himaalaja jutud. Fort Kochi - Majnu Ka Tilla - Kathmandu - Lhasa - Dharamsala - Darjeeling - Gangtok - Mustakurmu 2007-2008,
Varrak, 2008, hind: 9,00 eurot
John Crocker, Fifi jälgedes: Minu seiklused metsikute šimpanside seas,
Hea Lugu, 2018, hind: 12,00 eurot
Alan Tillier, Pariis,
Koolibri, 2000, hind: 13,00 eurot
Jaanus Kaljusto, Norra ausalt ja avameelselt,
J. Kaljusto, 2010, hind: 5,20 eurot
Jörn Donner, Rootsi. Rännakud võõral maal,
Hea Lugu, 2017, hind: 6,00 eurot
Max Schweizer, Estland, Lettland, Litauen- schweizerisch-baltisches Lesebuch,
Werd-Verlag, 2001, hind: 6,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2163 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!