Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Venemaa helisevad seedrid. I raamatAutor(id): Vladimir Megre
Kujundaja: Katrin Leis
Kirjastus: Silm
Linn:
Aasta: 2000
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Hille Simm
ISBN: 4741231006114/998560878x
Lehekülgi: 200
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 140x200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Teine raamat Siberis erakuna elavast noorest teadjanaisest Anastasiast.
Vaata ka Vladimir Megre esimest raamatut "Anastasia".
«Nii lugejate konverentsidel kui ka kirja teel pöörduvad paljud lugejad minu poole küsimuste ja palvetega, et ma määraksin tõde ühes või teises olemise aspektis.
Kinnitan teile, austatud lugejad, et kuigi ma kirjutan uskumatutest sündmustest, pole ma ise eriline inimene. Ma püüan samamoodi nagu teiegi neid mõtestada. Ja alles nüüd on muutunud mulle lähedaseks ja arusaadavaks Anastasia mõte sellest, et tõeni me ei jõua roomates.»
Vladimir Megre
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Venemaa helisevad seedrid. I raamat, Vladimir Megre, Silm 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Vladimir Megre, Anastasia. Esimene raamat. Olen nende jaoks, kelle jaoks olen olemas,
Silm, 1999, hind: 20,00 eurot
Vladimir Megre, Anastasia. Venemaa helisevad seedrid I raamat. Autori redigeeritud ja täiendatud,
Siberi Seeder, 2011, hind: 20,00 eurot
Vladimir Megre, Eluenergia. Seitsmes raamat,
Silm, 2004, hind: 16,00 eurot
Vladimir Megre, Uus tsivilisatsioon,
Hille Simm, 2006, hind: 11,00 eurot
Vladimir Megre, Armastuse atmosfäär. Kolmas raamat,
Silm, 2000, hind: 15,00 eurot
Vladimir Megre, Suguvõsa raamat (Kuues raamat),
Silm, 2004, hind: 19,00 eurot
Vladimir Megre, Venemaa helisevad seedrid. Teine raamat,
Silm, 2000, hind: 23,00 eurot
Vladimir Megre, Anastasia. Venemaa helisevad seedrid I raamat,
Gorilla Press OÜ, 2019, hind: 21,00 eurot
Vladimir Megre, Anasta. Kümnes raamat,
Siberi Seeder, 2011
Vladimir Megre, Loomine. Neljas raamat,
Silm, 2002
Vladimir Megre, Kes siis meie oleme?,
Silm, 2003
Vladimir Megre, Venemaa helisevad seedrid.Teine raamat,
Siberi Seeder, 2011
Teema
Esoteerika alla viimati lisatud:
Mihály Hoppál, Šamaanid Aasias ja Euroopas,
Varrak, 2003, hind: 29,00 eurot
Matt Kaplan, Teadus maagia taga. Pühast Graalist armujookide ja üliinimesteni,
Argo, 2016, hind: 16,00 eurot
Ann Marie Chiasson, Energiatervendamine,
Ersen, 2018, hind: 20,00 eurot
Mel Gill. Leelo Laurits, Metatasandi saladus. Kõik on võimalik,
Pilgrim, 2013, hind: 25,00 eurot
Thich Nhat Hanh, Meelerahu igas sammus,
Pilgrim, 2016, hind: 16,00 eurot
Clemens Kuby, Teel järgmisse dimensiooni. Minu reis ravitsejate ja šamaanide juurde,
Olion, 2008, hind: 21,00 eurot
Doreen Virtue, Tervendamine inglite abiga. Kuidas inglid saavad teid aidata kõigis elu valdkondades,
Pilgrim, 2006, hind: 21,00 eurot
Vladimir Megre, Anastasia. Esimene raamat. Olen nende jaoks, kelle jaoks olen olemas,
Silm, 1999, hind: 20,00 eurot
Koostanud: J. Rafael, Globaalhoroskoopia,
Kodutrükk, 1992, hind: 5,00 eurot
Uusi värviteste,
Intuitiivteaduste kool, 2001, hind: 7,00 eurot
Esoteerika all on 2123 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!