Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Ühel talveööl""Valgus pimeduse üle. Luulet aasta..""Mees, kes kõhkles""Täheke 2020/4""Kirjanduse seletusi. Artikleid ja ..""Unistuste raamat""Uus eesti-vene õigussõnaraamat. ..""Relvade pilge""Pereraamat. Kuidas õnnelikult koo..""Matemaatika V klassile. 1. osa""Unise oru legend ja Rip van Winkle""Metsalise rada""Pannkoogipäev (jutustused)""Naistelehe nipiraamat 2016/96 veeb..""''Chattanooga choochoo''""Valik luulet ja proosat""Naistelehe nipiraamat 2021/august""Lood""Aususe võlu (romaan)""Koduaia katmikalad ja hoidlad""Päkapikkude seiklused""Väärteomenetluse seadustik. Mär..""Unistus öös""Jahieetika küsimusi""Lõbusad momendid""Teraviljakasvatuse käsiraamat""Montezuma tütar""Suust suudesse""Mõrv Wrides Parkis""Kuidas kodus loodust ja raha sää..""Eesti rahvamänge""Nami-Nami. Maailma maitsed""Igaviku lõpp""Notsu Norbert ja Tähetäpi mudara..""Head kombed. Lihtne etikett ja kä..""Esmaabi aabits""Maavärinalind""Tublid on kõik taluloomad. Eesti ..""Finantsjuhtimine. Ettevõtte rahan..""Leedu-eesti sõnaraamat""Teenijanna lugu""Vene mets""Kodused toidud prantsuse moodi. Su..""Marrakeši hääled""Minu vanavanaisa Harald Nugiseks. ..""Isade armastus""Sünnitusabi ja günekoloogia""Ja päike tõuseb""Õpime haigusi ennetama""Hädaoht End House'is""Öö tuhat silma""Kasuema""Võõrnimed eestikeelses tekstis""Suve tagasitoomine. Põhja-Ameerik..""Ülesmäge""Kiviaabits. Eesti kivimid""Seiklus džunglis. RBI: faktid võ..""Sõda algas homme""Eestimaa. Ranniku teejuht""Viimased tüdrukud""Lugu mustast ja valgest. Jutustus ..""Eesti ajaloo atlas. Kaart""Eesti ametikeel. Õigekeel ja suht..""Nimi, iseloom ja saatus I. 100 Ees..""Madame Bovary. Provintsikombed""Purpurpunaste pilvede maa""Korea võitleb""E me ipso. Ülestähendusi 1969-19..""Toitude ja peolaua kaunistamine. E..""Husaar katusel. Ajalooline romaan""Kuu päält kukkunud kurgimüüja""Kirjutajad. Seisab üksi mäe peal""Nokk kinni, saba lahti. Valimik sa..""George Sand. Lugu kirest""Linnud""Eesti rahva kultuuripüüdlused ü..""Külmnäpp""Ärijuhtimise psühholoogia""Kodused toidud prantsuse moodi. Ka..""Värvihaldjad. Lugu headest ja vee..""Julged kaptenid""Ohtlik lend 01. Vistrik""Tuuliku rajad ja tunnid. Keskkond ..""Valitseda elu""Wu wei. Tao elukunst""Lugu kuldharjaga kanakesest (Hispa..""You Can be an Optimist: Change You.."
87 tk kogusumma: 716,60 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Toidud kahele
Autor(id): Tuuli Mathisen
Kujundaja: Ivi Piibeleht


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949593552
Lehekülgi: 144

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 240x165
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Süüa tahame kõik ja iga päev. Sõltumata sellest, kas oleme kodus üksinda, kahekesi või suurema perega. Suure pere puhul tehakse süüa tavaliselt suures potis või terve ahjuplaadi kaupa. Olukord on aga teine, kui pere on väiksem ja sööjaid vaid paar-kolm. See raamat tuleb appi neile, kel pere on väike, kuid kes soovivad siiski ise toitu valmistada ja sellistes kogustes, mida ei peaks hiljem nädala jooksul jupikaupa soojendama. Väljapakutud toidud on valdavalt lihtsad ja valmivad käepärastest toorainetest. Ka roa valmistamiseks kuluv aeg mahub kõige rohkem tunni sisse, kuigi enamik toitudest valmib palju kiiremini. Lisaks aitavad raamatus toodud retseptid oma toidulaua mitmekesisena hoida.

Märksõnad:
Pegasus
toiduvalmistamine
kokaraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Maitsvad kingitused aiast ja metsast. Ise tehtud, hästi tehtud,
Ilo, 2012, hind: 4,00 eurot

Sonia Allison, 1000 klassikalist mikrolaineahju rooga,
Ersen, 2002, hind: 9,00 eurot

Koostanud Marika Vingissar, Kasulikud kalatoidud. 50 retsepti!,
Ühinenud Ajakirjad, 2020, hind: 4,00 eurot

Peeter Kard, 33 sousti,
Perona, 1991, hind: 2,50 eurot

Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1983, hind: 5,00 eurot

Salme Masso, Rahvaste toite,
Valgus, 1978, hind: 3,00 eurot

Jamie Oliver, Jamie teeb,
Pegasus, 2014, hind: 25,00 eurot

Joel Ostrat, Joel Ostrat ja superbandiidid. Päris kokaraamat: retsepte ja köögiseiklusi Lõuna-Eestist,
2015, hind: 21,00 eurot

Ragne Värk, Andra Kalda, Retseptisahtel käsitöökapis,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot

Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1983, hind: 4,00 eurot



Kokaraamatud all on 2361 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat.ee
Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat.ee
Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat.ee
Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat.ee
Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat.ee
Toidud kahele, Tuuli Mathisen, Pegasus 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud