Ich liebte eine Deutsche, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56435 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Jutud ja reisikirjad""Mõtteväljadel""Musthabe ja Kariibi mere piraadid""Sinine saar""Meistrimehed oleme. 2. klassile""Kustumatu õiguse nimel""Burda 2010/6. Bесь мир мо..""Tuhastunud külavanem""Firmapidu""Tarkade Klubi. Juuli 2010""Veider seltskond""Batüskaaf""All-linn""Linalakk ja Rosalind""Rootsi laste joonistuste näitus. ..""Tähetark""Kuu astroloogia""Атлас автомобильн..""Kolmas tähevärav""Sotsialistlik Põllumajandus 1970/..""Perekonnata I""Ustav haldjas""Hajameelsus""Armastuse tähed""Pätt ja võmm""Arheoloogia""Louis Armstrong""Uue Testamendi sõnastik. Lühikon..""Vaikiv maa""Põllumajandusloomade erigeneetika""Teppich 2027""Isikuvastased süüteod""Suve lõpp""Eesti NSV advokatuuri põhimääru..""Sõjasangarid""Töökindel töövõtuleping""Elukiri. 1952-1958""Mongoli muinasjutte""Tervendaja 2011/10""Sotsialistlik Põllumajandus 1971/..""Haridusministeeriumi Teataja 1936""Reeturi embleem""Elekter kodus""Varjukaetis""Süda kahele""Loomulik ehk aktiivsünnitus""Balti kett""Meie repertuaar 1979/5""Värvilised salatid""Retsepte piimast""Pygmalion pahupidi. Valgevene sati..""Maurice Ravel""Kriimureinulised vembud""Mäeküla piimamees. Romaan""Lõppematu maastik""Maaviljelus""Kirglik kättemaks""Tähtis päev""Raudkäsi (2. osa)""Elu pimedana""Hõljuva maailma kunstnik""Unistus on surmav""Rahvaravi retseptid VI kogumik""Täitemenetluse seadustik""Avatud saatuseraamat""Ravimtaimepiibel""Sotsialistlik Põllumajandus 1962/..""Naisena sündinud""Pikker 1987/20""Tabu""Noorim Veenus""Maadeavastaja raamatukogu""Tervendaja 2017/5""Tunnetamine puudutuse abil""Teine ülesanne""Pärandus""Batseba""Kivipull""Räpane mäng""100 küsimust lastearstile""Armastuse vang""Suveaeg""Totu Päikeselinnas""Pilkaja 2017/2. Pilke- ja naljaaja..""Algõpetuse aktuaalseid probleeme""Meie repertuaar 1982/11""Kolmsada tundmatut""Lugusid möödunud aegadest""Ravimine taimedega""Mägikassi mõrvad""Külmataadi kättemaks""Sotsialistlik Põllumajandus 1973/..""Valik väljavõtteid 'Abdu'l-Bahá..""Nõuandeid energia kokkuhoidmiseks..""Soojendavad toidud talveks""Videviku vangid. Iha""Pitsilised koekirjad""Õhupallid lendavad""Mateeria ja teadvus""Kolm romaani""Kontrastide aastasada""Nõiutud ring""Bossi väike ime""Nekropol""Lahtivõetavad liited""Abielumehe pihtimus""Hambad ja haldjad""Uhke süda""Jutukolmik""Maailmalõpp 2028?""Tädi Tilehvoni jutud""Ristideta hauad I""Churchill"
113 tk kogusumma: 742,61 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Ich liebte eine Deutsche
Autor(id): Anton Hansen Tammsaare
Kujundaja: Herald Eelma


Kirjastus: Perioodika
Linn: Tallinn
Aasta: 1977
Originaalkeel: eesti keel
Tõlkija: Edmund Hunnius
Lehekülgi: 408

Seisukord: kasutatud raamat, ümbrispaber veidi kulunud, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 112 × 172 mm
Suurus: taskuformaat, ümbrispaberiga kõva köide

Sisu:
A. H. Tammsaare on XX sajandi eesti proosakirjanduse silmapaistvaim esindaja.
«Ma armastasin sakslast» (1935) on üks kirjaniku viimaseid romaane. Armastustunnete varjundirikas kujutamine on siin tihedalt seotud ühiskonnakriiside ja kultuuriprobleemide käsitlemisega.
Maalt linna tulnud nõrga tahtejõuga üliõpilane satub üliõpilaskorporatsiooni, kus noore intelligentsi väline ja vaimne vormimine toimub saksa korporatsioonides valitsenud härraslikus elupõletamise vaimus. Sellest mentaliteedist on siis ka tingitud teose peategelase kiindumus ei millegagi eriti silmapaistnud parunessi.
Põhiliselt terve, ümberkujunemisel poolele teele jäänud maapoisi igasugused kõhklused ja kahtlused aga ei vii teda tegudeni ning kõik lõpeb mõlemale poolele traagiliselt. Seega siis tabab neid epigoonsuse kurb saatus.

Märksõnad:
eesti ilukirjandus
romaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,50 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus. III jagu. Romaan,
Orto, 1947, hind: 10,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Meie rebane. Lugu noortele,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 3,50 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Ma armastasin sakslast. Romaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I-V,
Eesti Riiklik Kirjastus, hind: 33,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Publitsistika II (1914-1925). Kogutud teosed 16,
Eesti Raamat, 1988, hind: 9,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tähtis päev (jutustus),
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Sic transit... Artiklid,
Noor-Eesti, 1924, hind: 7,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Orto, 1951, hind: 7,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Jutustused II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Paul Rahno, Väike Andi Nõmmel. Kodulooline jutustus,
Koolibri, 2007, hind: 4,00 eurot

Tõnu Õnnepalu, Mandala,
Varrak, 2012, hind: 20,00 eurot

Enn Vaino, Saatuse tahtel,
2013, hind: 9,00 eurot

Jüri Ehlvest, Päkapikk kirjutab,
Vikerkaar, 1997, hind: 7,00 eurot

Tauno Vahter, Hea venelane,
Tänapäev, 2022, hind: 14,00 eurot

Andi Meister, Valgus olematus aknas,
Pegasus, 2009, hind: 6,00 eurot

Merca, Mees,
A-Disain, 2009, hind: 6,00 eurot

Aadu Hint, Pidalitõbi. Vatku tõbilas,
Eesti Raamat, 1978, hind: 5,00 eurot

Andres Vanapa, Taevatalu,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot

Herta Laipaik, Maarjakask. Kunstmuistendeid ühe vana jutuvestja mälestuseks,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4396 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat.ee
Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat.ee
Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat.ee
Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat.ee
Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat.ee
Ich liebte eine Deutsche, Anton Hansen Tammsaare, Perioodika 1977 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud