Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
UnustusAutor(id): David Foster Wallace
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Aet Varik
ISBN: 9789916177150
Lehekülgi: 480
Sari: Punane raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x143
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Sellesse kogusse koondatud novellides viib autor kokku kõige toorema, kõige paljastatuma inimlikkuse ja eneseteadvuse lõputu keerukuse. Igaühes neist kohati katkendlikest, hüplikest lugudest sisaldub terve romaanimõõtu maailm, ühteaegu kohatult sürreaalne ja valusalt vahetu. DAVID FOSTER WALLACE (1962–2008) sündis New Yorgi osariigis Ithacas õppejõudude peres. Noorena oli ta lootustandev tennisist, ent valis akadeemilise karjääri, õppis inglise keelt ja filosoofiat ning lõpetas 1985. aastal ülikooli summa cum laude. Õpetas mitmes ülikoolis kirjandust ja loovkirjutamist ning pälvis tunnustust nii kirjaniku kui ka teadlasena. Võitles terve elu erinevate sõltuvuste ja depressiooniga ning lõpetas 2008. aastal elu enesetapuga. Eesti keeles on temalt varem ilmunud novellikogu „Teatavate piiride poorsusest“ (2019) ja tennist puudutavate esseede kogu „Võrguteooria” (2022)
Sisukord Mister Squishy ; Hing pole sepikoda ; Põletada saanud laste kehastused ; Järjekordne pioneer ; Vana hea neoon ; Filosoofia ja looduse peegel ; Unustus ; Kannatuskanal
Märksõnad:
Tänapäev
Punane raamat
ameerika ilukirjandus
novellid
Oblivion. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Unustus, David Foster Wallace, Tänapäev 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Velma Wallis, Kaks vana naist. Alaska legend reetmisest, vaprusest ja ellujäämisest,
Kupar, 1994, hind: 5,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei kuld. Richard Sharpe ja Almeida purustamine augustis 1810,
Varrak, 1998, hind: 7,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei kotkas. Richard Sharpe ja Talavera sõjakäik juuli 1809,
Varrak, 1998, hind: 6,00 eurot
Nora Roberts, Peidetud aarded. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2001, hind: 5,00 eurot
James Clavell, Taipan 1,
Tiritamm, 1996, hind: 9,00 eurot
Vilis Lacis, Küla mere ääres,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 2,00 eurot
Nancy Price, Vaenlasega voodis,
PAF, 1994, hind: 8,00 eurot
Barbara Pym, Võrratud naised,
Varrak, 1993, hind: 5,00 eurot
Abdižamil Nurpeissov, Okkaline rada,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Daphne du Maurier, Rebecca,
Varrak, 1993, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7045 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!