Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Au riismedAutor(id): Lois McMaster Bujold
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Piret Marvet
ISBN: 9789985316443
Lehekülgi: 248
Sari: F-sari
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 150 × 257 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Tegemist on mitmeid auhindu võitnud, ühe kõigi aegade populaarsema ulmesarja esimese raamatuga. See on armastuslugu kahe vaenlase vahel, taustaks sõda ja rängad ajad.
Raamatu tegevus toimub kauges tulevikus. Cordelia Naismith on laskunud oma uurimislaevaga nimetule planeedile, mida ta kavatseb teadlastest koosneva meeskonna abil lähemalt tundma õppida. Ta on parajasti koos laeva botaanikuga planeedi taimestikust proove võtmas, kui nende laagriplatsi ründab planeedi Barrayar vaenulik laev. Veidi hiljem leiab Cordelia end silmitsi Barrayari sõjaväelasega ning peab tunnistama oma allajäämist. Tema vangistaja nimetab end kapten Vorkosiganiks ning nad peavad kahekesi läbi tegema ränga, katsumusi täis teekonna, et saada kätte peidetud tagavarad, mis võiksid päästa nende elud.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Au riismed, Lois McMaster Bujold, Varrak 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Honoré de Balzac, Inimlik komöödia: stseenid Pariisi elust. Cesar Birotteau hiilgus ja langus. Nucingeni pangamaja. Pierre Grassou. Boheemlasprints. Ärimees. Komödiandid enese teadmata. Honoré de Balzac valitud teosed viieteistkümnes köites 8,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 6,00 eurot
Honoré de Balzac, Inimlik komöödia: stseenid Pariisi elust. Kolmeteistkümne lugu. Ferragus, devorantide peamees. Hertsoginna de Langais. Kuldsilmaline tütarlaps. Facino Cane. Ametnikud. Honoré de Balzac valitud teosed viieteistkümnes köites 7,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 6,00 eurot
Honoré de Balzac, Inimlik komöödia: stseenid eraelust. Kodurahu. Naise siluett. Kolmekümne-aastane naine. Teine siluett naisest. Beatrix. Honoré de Balzac valitud teosed viieteistkümnes köites 2,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 6,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Charlotte Brontë, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot
Aleksis Kivi, Seitse venda,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,50 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus Vanapagan,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot
Marie Under. Toimetanud: Otto Samma, Uneretk,
Perioodika, 1968, hind: 4,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Inetud luiged,
Varrak, 1997, hind: 23,00 eurot
Tarmo Teder, Ahistuse jutud,
EKSA, 2018, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 22544 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!