Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Need, kes keset mereohtuAutor(id): Wilbur A. Smith
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949502516
Lehekülgi: 372
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 216x146 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Hazel Bannock on maailma ühe suurima naftatootja Bannock Oil Corporationi pärija. Somaalia piraadid kaaperdavad India ookeanil tema jahi Armunud Delfiin, röövivad ta 19-aastase tütre Cayla ja nõuavad 20 miljardit dollarit lunaraha. Saanud hirmuäratavaid tõendeid Cayla piinamise kohta, palub Hazel abi turvafirma omanikult Hector Crossilt ja nad võtavad õigusemõistmise enda kätte. Paljude menukite autor Wilbur Smith on peaaegu viiskümmend aastat pakkunud lugejatele põnevust romaanidega, mille tegevus toimub kõikvõimalikel ajajärkudel. „Keset mereohtu” pajatab XXI sajandi julmast ja halastamatust piraatlusest.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Need, kes keset mereohtu, Wilbur A. Smith, Ajakirjade Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Mihkel Tiks, Krimmi vang 1: Ukraina aeg,
Tänapäev, 2019, hind: 4,50 eurot
M.C. Beaton, Agatha Raisin ja mõrtsukalik abielu,
Tänapäev, 2013, hind: 20,00 eurot
Viktor Veskimäe, Kolmas võimalus (romaan),
Orto, 1951, hind: 7,00 eurot
Ivar Lo-Johansson, Ainult ema,
Eesti Raamat, 1969, hind: 4,00 eurot
Trygve Gulbranssen, Tuuled puhuvad vaimudemäelt. Ei lähe kõrvalteed,
Eesti Raamat, 1992, hind: 3,00 eurot
Peter V. Brett, Maapõu. 1. osa. Deemonid V,
Varrak, 2018, hind: 15,00 eurot
Pierce Brown, Koidutäht. Punase tõusu triloogia III,
Varrak, 2018, hind: 24,00 eurot
MC Beaton, Agatha Raisin ja armastus, valed ning alkohol,
Tänapäev, 2019, hind: 16,00 eurot
Cristina Alger, The Bankers Wife,
G P Putnam's Sons, 2018, hind: 15,00 eurot
Mihkel Ulman, Ohtlik lend 01. Vistrik,
Elmatar, 2009, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22539 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!