Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti ajaluguAutor(id): Taylor Neil
Kujundaja: Heisi Väljak
Kirjastus: Rahva Raamat AS
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Lauri Liiders
ISBN: 9789949693405
Lehekülgi: 240
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Inglismaa, USA ja Kanada ajalooraamatute riiulil seisab kõrvuti maailma suurriikide ajalooga uhkelt ka Eesti ajalugu käsitlev teos: „Estonia: a Modern History“ (2018), autoriks inglane Neil Taylor. Nüüd on ka eestlastel võimalik tutvuda värskema välismaise vaatega meie ajaloole.
Neil Taylor: „Viimane Eesti ajalugu, mis Suurbritannias avaldati, pärineb John Hampden Jacksoni sulest. Selle esmatrükk ilmus 1941. aastal, teine trükk 1948. Ta kirjutas seal „Vene okupatsioonist, mille lõppu ei oska keegi ennustada“, ning kirjeldas detailselt eestlaste tollast rasket olukorda. Jackson elas kuni aastani 1966, kuid rohkem ta Eestist ei kirjutanud, vahest ka seetõttu, et tema arust polnud midagi uut öelda, kuna Nõukogude süsteem üritas end seal üha otsusekindlamalt kehtestada. Kuni aastani 1960 puudus välismaalastel võimalus Eestisse reisida ning ka edaspidi lubati neid harva Tallinnast kaugemale.“
Originaali pealkiri Estonia : a modern history. Eesti keeles
Märksõnad:
Rahva Raamat AS
ajalugu
poliitiline ajalugu
Eesti
20. saj.
21. saj. algus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti ajalugu, Taylor Neil, Rahva Raamat AS 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Õie Elango, Ants Ruusmann, Karl Siilivask, Eesti maast ja rahvast. Maailmasõjast maailmasõjani,
Olion, 1998, hind: 12,00 eurot
Koostanud: Lembit Lauri, Kirjutamata memuaare (1. osa). Katkendeid kaasaegsete elukroonikast helilindil,
Perioodika, 1986, hind: 4,00 eurot
Jüri Ant, Eesti 1920. Iseseisvuse esimene rahuaasta,
Olion, 1990, hind: 5,00 eurot
Peter Kadhammar, Vandeseltslased,
Olion, 2000, hind: 6,00 eurot
Tiit Made, Kremlis iseseisvust toomas. Eesti iseseisvuse taastamise 20. aastapäevaks,
Argo, 2011, hind: 12,50 eurot
Toimetanud Vello Tarmisto, Valga rajoonis (artiklite kogumik),
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1987, hind: 6,00 eurot
Vello Lõugas, Kaali kraatriväljal Phaetonit otsimas,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 11,00 eurot
Toimetanud Mart Tamberg, Eesti biograafiline leksikon. Täiendusköide,
M. Tamberg, 2002, hind: 14,00 eurot
Carl Robert Jakobson, Kolm isamaa kõnet,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot
Toomas Karjahärm, Ajaloolase käsiraamat,
Argo, 2004, hind: 11,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3563 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!