Eesti tikand Mustrilehed, Elo Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Prints ja kerjus""Külakost. Üksikuid teri Rootsi l..""Väikuq keeleq mitmõkeelitsen üt..""Demokritos""Osseedi muinasjutte. Saja rahva lo..""Peitusemäng""Eesti Gootika XX""Veterinaariateatmik""Must roos. Triloogia II raamat""Sinine pärastlõuna""Nukker kruus""Kaardikirg. Geograafianohikute kir..""Eetika, moraal, kõlblus""Vahet pole""Tee nii!""Lillede kuninganna. Tunde- ja mõt..""Kas kõik on juhus?""Piibuleidja. Kuraditosin piibulugu..""Kirju koer""Luuleveski""Ekslevad linnud""Neljakohalised matemaatilised tabe..""Sünonüümisõnastik""Maailm on väsinud vihkamast""Kilgi võti""Noorte tööalased õigused ja koh..""Botaanika-alased tööd IV / Тр..""Hea poisi jutud""Franklin ja suured lapsed""Esimene kooliraamat. Tark sõber. ..""Teater 1939/1. Lavakunsti ja -kirj..""Hermann und Dorothea""Verev keskpäevataevas""Kalastaja 46""Käomets""Viimane emiir""35 mehist lauluaastat""Põdravalem""Seltskonnatantsud ja tantsumängud""Õilis isik""6. Balti tarbekunstitriennaal. 6th..""Külm suhtumine""Seitsekümmend loodusmaailma mõis..""Harjunpää ja armastuse nälg""Mefisto klubi""Tappev tehing""Päikesepüüdja""Jälle need naksitrallid II""Descartes""Arvuti killud""Barbie. Võlumetsa lood""Kütid Melville'i lahes. Jutustus ..""Keisri uued rõivad""Tüdruk nimega Billy""Läbi taiga""Varjatud lood""Üle linnatänava""Mehenaine""Õige koer. Test sobiva koera leid..""Mr Matemaatika""Siia teid jätan""Golemi silm""Lihtsalt ime (крепкий по..""Kaksikõde""Akadeemia 2013/8""Tuulte piiril""Vallutaja Aleksander Suur""История Балтийски..""Meedium: otsides elu mõtet""Susanna ja mina""Aga kukulind see kukkus...""Suur laste arvutiraamat""Vestluskunst""Juudapuu""Tervendaja 2012/4""Tervendaja 2009/8""Väike koeraraamat""Ööbikusalu""Tervendaja 2009/9""Väike entsüklopeedia 2002""Iiri müüdid ja legendid (Iiri le..""Kastanimunamees""Ellujäämise õpetus III""National Geographic 2011 August. V..""Kuidas elada kavala kassiga""Sein""Kuidas mehi püüda""Päikesetõus""Hämmeldunu teejuht (filosoofiline..""Lühikesed lood""Viimase minuti ameerika släng""Soomusrongil. Episoode Vabadussõj..""Kõige vanem elukutse""Teie laps ja suhkrudiabeet""Tahan olla isepäine naine. Käsir..""Kaie ajaviide""Mali muinasjutte. Saja rahva lood""Need teod süüdistavad. Dokumenta..""Koka kunst""Hallaaegade algus""Söögisibul""Mihi Hiir 2020/mai: eriväljaanne""Antikangelase päevik""Tõelise mehe tee. Vaimne teejuht ..""Kraakuvi mägi""Eesti keele õpik-lugemik""Kaitseingel""Sirgun lauldes"
108 tk kogusumma: 774,50 EUR

Teema: Tikkimine
Pealkiri: Eesti tikand. Mustrilehed
Autor(id): Elo Lutsepp ja Irina Tammis

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789985320495
Lehekülgi: 88

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 174 × 245 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis kogumik

Sisu:
Käesolevasse raamatusse on mustreid korjatud, lahti kirjutatud ja tõlgitud nii vanaema või mõne tuttava tikitud esemetelt kui ka varem välja antud trükistest, mis nüüd juba vaat et rariteediks muutunud ja hea õnne korral vaid raamatukogudest leitavad. Kõik kokku on Eestimaa usinate käte ja helgete peade looming. Lisaks ajaloolistele mustritele leiab raamatust erinevate kihelkondade motiividest kokku sobitatud uusi mustrikombinatsioone ning teose autori Irina Tammise originaalloomingut.
Kokku on raamatus 220 ajaloolist ja 60 uut tikandimustrit 82 mustrilehel.

Irina Tammis on Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala lõpetanud disainer ning EKA õppejõud. Käsitöö on Irina Tammise elustiil – tikkimise, kudumise ja heegeldamisega on ta tegelenud terve elu, nii nagu ka tema ema, vanaema ja mitmed põlved enne neid. Tekstide autor Elo Lutsepp on Vabaõhumuuseumis töötav ajaloolane ja samuti elupõline käsitööhuviline.


Märksõnad
tikkimine
tikandid
motiivid
mustrid
rahvarõivad
rahvakunst
Eesti
käsiraamatud
albumid
mapid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Eesti tikand. Mustrilehed, Elo Lutsepp ja Irina Tammis, Varrak 2010 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud