Aknad avanevad taevasse, Kaur Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Palestrinast Bachini. Muusikaajalo..""Konkurentsipoliitika""Pöial-Liisi""Katsumuste tuultes""Rasked tingimused""Siluett 1990/2. Sügis-talv""Athena vallutus""Hommikust hommikuni. Populaarteadu..""Sugemata mõtted""Triinu ja Taavi uued ja vanad lood""Siluett 1973 suvi""Käsitöö. Suurim käsitööajaki..""Inimlik komöödia: stseenid Parii..""Teadus ja ajalugu. Avastuste entsÃ..""Armastuse avaldus""Värvid aias""Väike merineitsi""Ajalooline Ajakiri 2013/1""Esinemispalavik""Füüsika-keemia valemid""Kaviri taeva all. Jutustus retkest..""Å oti viski""Eesti maksuseaduste kommentaarid 2..""Imetabane taju""Lumekuninganna 2. Elsa ja Anna uue..""Eesti NSV tarbijate kooperatsioon ..""Nõukogude Naine 1954/9. EKP Keskk..""Tööstusettevõtete elektriseadme..""Kohupiimavärv ja savikrohv""Traktoridiislite jooksevremont""Kriminaalpoliitika""Edev nina""Thérèse Desqueyroux. Öö lõpp""Suhteliselt kehvad lood""Wabariigi viimased sõdurid""Francis Drake ning Uus-Hispaania m..""Käsiraamat ettevõtjale I-II""Perekond Ränirahn. Kaheperebassei..""Kuidas me tegelikult suhtleme. Suh..""Avaari muinasjutte. Saja rahva loo..""Ränduri laulik""BolÅ¡evikud peavad võtma võimu. ..""Inimlik rumalus""Eesti taevaatlas. Kataloog""Tuhat nõuannet""Kombaineri õpik""Leinakuulutus""Segakoorilaule""Riiklikud pensionid""Sissejuhatus õiguspsühholoogiass..""Geniaalne idioot. Katkendeid romaa..""Bioloogialeksikon. Faktid ainsa pi..""Anorgaanilise keemia alused. Fakul..""Jumala laps"
54 tk kogusumma: 428,80 EUR

Teema: Eesti luule
Pealkiri: Aknad avanevad taevasse
Autor(id): Kaur Riismaa
Kujundaja: Kaur Riismaa


Kirjastus: Vihmakass ja Kakerdaja
Linn:
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789949997787
Lehekülgi: 200

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 210x210
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites

Sisu:
„Aknad avanevad taevasse“ on Kaur Riismaa kümnes luulekogu. Siit leiab valiku 2021-2022 kirjutatud tekste, nende seas nii tõlkeid, riimluulet kui ka vana head vabavärssi. Mis siis juhtus, et Riismaa eelmine luulekogu ilmus neli aastat tagasi? Vahepeal kirjutas ta romaane ja näidendeid. Kriitikud on leidnud, et Riismaa tekstid polegi nagu luuletused, vaid täpseks rihitud proosa, milles tegevus ulatub üle inimpõlvede ja saatuste. Samas pole isegi nende nelja aasta jooksul Riismaa luuletamist katki jätnud, vastupidi, just romaanide kirjutamise kaudu on ta otsinud seda, mis luulest luule teeb. Kirjutanud luulet vähem, aga intensiivsemalt, süvenenumalt. Kuidas on põneva ekskursi järel kilbi ja kastanitega, see selgubki nende kaante vahel.

Märksõnad:
OÜ Vihmakass ja Kakerdaja
Kaur Riismaa
eesti luule

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Luule alla viimati lisatud:

Jaan Kaplinski, Jäljed allikal,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,00 eurot

Aleksander Suuman, Nofretetega metsas. Luulet,
Eesti Raamat, 1986, hind: 4,00 eurot

Linda Ruud, Naera, Kassandra. Värsse 1963-1972,
Eesti Raamat, 1973, hind: 4,00 eurot

Mart Helme, Kolm korvi. Luuletusi proosas,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,00 eurot

Agu Sisask, Ja mu tähendamissõnaks on vabadus,
Perioodika, 1989, hind: 4,00 eurot

Rupi Kaur, Päike ja tema lilled,
Rahva Raamat, 2019, hind: 20,00 eurot

Kristian Kirsfeldt Fr. R. Kreutzwaldi ainetel, Kalevipoeg 2.0. Eesti rahva moodne eepos,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 20,00 eurot

Aleksander Antson, Epigramme,
RK Ilukirjandus ja Kunst, 1946, hind: 3,00 eurot

Henrik Visnapuu, Tuule ema,
Eesti Kirjastus, 1942, hind: 8,00 eurot

Aleksander Suuman, Meil siin Hüperboreas,
Eesti Raamat, 1980, hind: 11,00 eurot



Luule all on 3578 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat.ee
Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat.ee
Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat.ee
Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat.ee
Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat.ee
Aknad avanevad taevasse, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud