Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Kuueteistkümnes. Lood täiskasvanud lapse sulestAutor(id): Sirelin Koval
Kujundaja: Priit Koppel (küljendaja)
Kirjastus: OÜ Vebelex
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916990193
Lehekülgi: 112
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x154
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Raamat „Kuueteistkümnes“ on kogumik lugudest, mis viivad meid rändama lapsepõlve mälestuste radadele. Raamatus kirjeldatud hetked, olgu see rõõm esimesest jalgrattast, sünnipäeva magus ootus või kurbus sügislehtede lahkumise üle, toovad kaasa terve emotsioonide paleti. Teekond läbi nende lugude paljastab ka pilvepoiste seiklusi, räägib kuidas sünnib üks „suur“ tee ning jutustab kuidas suvepäevadel lumesõda mängida. Need väikesed, ent tähenduslikud argihetked on need, mis jäävad meie südamesse ja aitavad kujundada meist inimesi, kelleks kasvame. Raamat kutsub lugejat meenutama oma lapsepõlve ja vaatama maailma just läbi lapse silmade, pakkudes väärtuslikke mõtteid ja mälestusi. Kuna päriselu ja fantaasiamaailma vaheline piir on meil lapsepõlves enamasti hägune ja maasikavahtu täis, siis saab lugeja ise nuputada kui palju juhtus neid asju päriselt ning kui palju jääb maasikavahu sisse."
Märksõnad:
OÜ Vebelex
eesti ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kuueteistkümnes. Lood täiskasvanud lapse sulest, Sirelin Koval, OÜ Vebelex 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Herman Sergo, Näkimadalad. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 11,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 12,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,50 eurot
Silver Anniko, Rusikad,
Hea Lugu, 2018, hind: 23,00 eurot
Andrei Ivanov, Harbini ööliblikad,
Varrak, 2013, hind: 22,00 eurot
Eia Uus, Tüdrukune,
Postimees, 2019, hind: 10,00 eurot
Albert Kivikas, Nimed marmortahvlil III,
Olion, 2001, hind: 10,00 eurot
Saale Väester, Mõtle positiivselt,
Kentaur, 2009, hind: 9,00 eurot
Leo Kunnas, Kustumatu valguse maailm. Sõdurjumala teener,
Tuum, 2001, hind: 15,00 eurot
Rein Vahisalu, Laevaarstina Antarktikas,
BNSi kirjastus, 1998, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4375 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!