Kõrve saladus, Joan Rosita Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 57601 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ahvatlevad sooduspakkumised Ajalugu, militaar ja punanurk Ehitus, tehnika Elulood, memuaarid Eneseabi, psühholoogia, psühhiaatria, pedagoogika, lastekasvatus Esoteerika, religioon Filmikunst, teater, näidendid Filosoofia, loogika Fotograafia, filmitehnika Ilu, mood Ilukirjandus Infotehnoloogia, programmeerimine ja internet Kalandus, jahindus, mesindus Kalendrid, märkmikud KINKEKAART Kodu ja aed Kokaraamatud Kultuur Kunst, arhitektuur Käsiraamatud, teatmikud ja õppematerjalid Käsitöö Laste- ja noortekirjandus Loodus Luule Majandus, poliitika Meditsiin, tervishoid Meelelahutus Miniraamatud Muusika, noodid, laulikud Perioodika (temaatiline perioodika vastavates teemades) Postkaardid, vanad fotod Põllumajandus, loomakasvatus Raamatud enne 1944-ndat aastat Raamatud spordist Raamatud teaduslikel teemadel Reisijuhid, reisikirjad Ristsõnad Seiklusjutte maalt ja merelt Vanad nahkköited VINÜÜLPLAADID Võõrkeelne (foreign books) Õigus Ühiskond ja sotsioloogia XXX (seks)
Ostukorv

"Eesti-saksa ja saksa-eesti ärisõ..""Kallis Michael!""Noorte pere""Geograafia töövihik põhikoolile..""Võõrad lood""Meeleheite sündroom""Eesti-esperanto sõnastik""Eilsest tänasesse. Mälestuste ko..""Kuidas meie laps koolis edasi jõu..""Mumuu""Looming 2012/7. Eesti Kirjanike Li..""Lumivalgeke. Jutulill""Tõusev Noorus 1940/3""Lumivalgeke""Murtud prints. Royalid 2""Kangelased nagu meie""Valed. New York Times'i bestseller""Andmise mõte. Miks isetus evoluts..""Tuule-Juku (Üle 16 a. vanustele k..""Unenäoraamat. Lühipalad""Miks kurejutud? Seksuaalkasvatuses..""English in the limelight 3. Inglis..""Koduse kasvatuse mureküsimusi""Tarkus ja saatus""Õpetajakoolitus I""Elutee""Mõrv Iiri külas""Kinnitusselts ''Talu'' kalender 19..""Kallasteta meri""Tõde ja õigus I""Tallinna raekoda""Bioloogia VIII klassile""Kuidas saada mehele""Delirio Amoroso""Tuletõrje taktika. Õpik tuletõr..""Musta Mõõga needus""Jäljetu haud""Storming Intrepid""Räägi oma tundeist""Hull kuu""Стужа""Viimane minut""Vennad""Sissemurdmine""Tõbi""Akadeemia 2007/10""Jutustused""Red Phoenix""Tulusad tutvused""Tervendaja 2010/2""Ainult kolm pääsevad maale""Eesti tippjuhid 2006""Üliõpilastööd ja nende vormist..""Imelised masinad [avasta enda jaok..""Jänes tahab targaks saada""Astronoomialeksikon""Doktor Murke kogutud vaikimine""Kolimise laastav mõju""Agatha Raisin ja põrgulik armastu..""Arhiivide peidikuist""Üldine ajalugu 9""Jäine hirm""Krabat""Mida on lapsel kasvamiseks vaja?""Kollane kopake""Pikk öö""Ökoskaudist ökovallani""Mobla""Stereoprojektsioon""Pühakud ja ristirüütlid""Dondijutud enamjaolt küll lastele..""Mari Rääk (1907-1986)""Kullaotsijad""Sotsialistlik Põllumajandus 1973/..""Maailma ajalugu 1789-1900. 2. vihi..""Talendi maagia""Lõplik tõde. Vaneminspektor Kim ..""Uus elu""Книжные знаки Моск..""Juhenduste nektar""Kadunud mõtete jälil""Draakonikroonikad. Suure võluri S..""Autojuhi joogiraamat""Keemiatestid VIII klassile""Varaste isand""Pliiatsilugu""Muusikalisi hetki. Jutustusi ja lu..""Küsimused kõikidele vastustele""Uus raamat""Töösuhte lõpp""Aforisme""Tigana""Isade maa. I osa, Ümberasumine. A..""Sosinad""Tapamaja bluus""Rahvusvahelised organisatsioonid""Prometheuse pettus""Малый атлас мира""Liiklustestid""Väike õigekeelsuse sõnaraamat""Küsimused ja vastused: Taluloomad..""Mõrv võib kinni panna su kasvu""Kaleviküla viimne tütar""Telg""Peetrike""Õun valguses ja varjus""Matemaatika gümnaasiumi õpilasel..""Saatusetus""Hele ja roosa kummitus""Üks mees tuli linna""Laevapoisi päevilt""Sõidukid on erinevad (ruumiline r..""Hemokoagulopaatiad lastel""Jahipenid. Politseiinspektor Willi..""Meelelahutusest teadmisteni. Mitme..""Pihlakaviin. Luuletused""Näe, vikerkaar! Viljandi Paalalin..""Hingeaken. Luuletusi""Moby Dick""Mitteminister III. 1943-1948""Ajalooline Ajakiri 2012/1-2"
121 tk kogusumma: 905,20 EUR

Teema: Väliskirjandus
Pealkiri: Kõrve saladus
Autor(id): Joan Rosita Forbes
Kujundaja: Ott Kangilaski


Kirjastus: Loodus
Linn:
Aasta: 1940
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Alice Kuskov-Ülesoo
Lehekülgi: 330
Sari: Mehed, maad ja mered: maadeavastajate ja looduseuurijate töö ja retkede kirjeldusi

Seisukord: veidi kulunud kaantega, sisult loetav ja terve raamat
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega raamat

Sisu:
veidi kulunud kaantega, sisult loetav ja terve raamat.

''Kirjutatud on see raamat nii mitmel kummalisel viisil, nii mitmel erisugusel ajal – lõhnava salveipõõsa all päikeseloojangul, kui orjad olid püstitamas telke, või kössitamas magamiskotis väga külmil öil. Mõnikord, kui seiklus oli erutav, kritseldati märkmeid kaameli seljas barrakaani varjus. Kaks korda vähemalt lõpetati inimliku arvestuse kohaselt viimne peatükk – lootuses, et määrdinud vihikud leiavad kunagi tee tagasi tsivilisatsiooni juurde, et teataks ekspeditsiooni saatusest viimse hetkeni.''
Nii kirjeldab autor selle raamatu saamislugu, mis käsitleb hädaohtlikku matka koos Ahmed Bey Hassaneniniga läbi Liibüa kõrve hästi kaitstud ja valvatud Kufra oaasi. Autor annab esimese eurooplasena täpse ja haarava kirjelduse sellest seni ligipääsematust paradiislikust oaasist, mis ühtlasi jäi ka viimaseks jutustuseks Kufrast kui senusside usu ja kultuuri keskusest. Kümme aastat hiljem vallutati Kufra itaallaste poolt ja tehti lõpp sellele islami maailma müstilisele palvepaigale.




Mehed, maad ja mered: maadeavastajate ja looduseuurijate töö ja retkede kirjeldusi

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Väliskirjandus alla viimati lisatud:

Quintus Horatius Flaccus, Q. Horatius Flaccuse valitud oodid. Kahes vihus. Koolidele ja iseõppijatele. I vihk,
Loodus, 1926, hind: 14,00 eurot

Juhani Aho, Vaikne meri. Laastud,
Eesti Kirjanduse Seltsi koolikirjanduse toimkond, 1923, hind: 5,00 eurot

Guy de Maupassant, Guy de Maupassant, Emile Zola, Nülitud käsi. Õeksed Rondoli´d. Uputus (3 raaamatut ühiste kaante vahel),
Loodus, 1929, hind: 5,00 eurot

Arnold Bennett, Suurhotell Babylon,
Postimees, 1929, hind: 5,00 eurot

E. Maharam, Hiina novellid ja jutustused,
Alfa, 1927, hind: 8,00 eurot

Dmitri Furmanov, Tšapajev,
Ilukirjandus ja Kunst, 1941, hind: 7,00 eurot

Henri Duvernois, Põgenemine,
Loodus, 1931, hind: 3,50 eurot

André Gide, Vatikani keldrid,
Eesti Kirjanduse Selts, 1930, hind: 3,00 eurot

Hermann Sudermann; toimetaja: Ed. Wender, Frau Sorge,
Loodus, 1939, hind: 4,00 eurot

Charles Baudelaire, Väikesed poeemid proosas,
Eesti Kirjanduse Selts, 1930, hind: 10,00 eurot



Väliskirjandus all on 465 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat.ee
Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat.ee
Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat.ee
Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat.ee
Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat.ee
Kõrve saladus, Joan Rosita Forbes, Loodus 1940 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud