Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Väikese hiire külalineAutor(id): Riikka Jäntti
Kirjastus: Rahva Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: soome keel
Tõlkija: Dea Oidekivi
ISBN: 9789916142240
Lehekülgi: 40
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 195x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Uus pildiraamat väikese hiire nädalavahetusest!
Saabunud on nädalalõpp ja väike hiir ei lähe lasteaeda. Tegemist on sellest hoolimata piisavalt: ta aitab emal koristada ja süüa teha. Veidi tekib segadust, aga sellest pole midagi.
Pärastlõunal tuleb külla sõber Lüüli. Nad ehitavad onni ja mängivad ning tülitsevad veidi mänguasja pärast. Õnneks oskab ema lapsi lepitada.
Soe ja humoorikas pildiraamat väikese linnahiire tegemistest, kellega on lapsel lihtne samastuda. Sobilik jutustamiseks või ettelugemiseks juba päris pisikesele lapsele ja ka natuke suuremale, kes harjutab lause tasandil lugemistehnikat.
Raamatut saab lugeda trükitähtedes.
Väike hiir on saanud paljude laste lemmikuks kõigepealt Soomes ja nüüd ka Eestis. Varem on eesti keeles ilmunud – „Väikese hiire jõulud“, "Väike hiir sõidab maale", "Väikese hiire talv", "Väikese hiire päev" ja "Väikese hiire suvi".
Väikese hiire sari esineb Eesti Lasteraamatute Keskuse lugemissoovituste nimekirjades.
Märksõnad:
Rahva Raamat AS
Riikka Jäntti
soome
lastekirjandus
jutud
suurtähtraamatud
pildiraamatud
Pikku hiiri saa vieraan. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väikese hiire külaline, Riikka Jäntti, Rahva Raamat 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Eno Raud, Päris kriminaalne lugu,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,00 eurot
Leelo Tungal, Koera elu (luuletused),
Eesti Raamat, 1976, hind: 5,00 eurot
Vladimir Beekman, Aatomik ja küberneetiline karu,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot
Vladimir Beekman, Aatomiku juhtumused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 2,60 eurot
Gerhard Niese, 100 Kolumbuse muna. Matemaatika ülesandeid, füüsika, keemia ja bioloogia katseid, trikkülesandeid,
Valgus, 1985, hind: 5,00 eurot
Eno Raud, Käbi käbihäbi,
Eesti raamat, 1977, hind: 2,40 eurot
Jüri Parijõgi; Koostanud: Reet Krusten, Jutte,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,50 eurot
Airika Harrik, Iseenda laps,
Randvelt Kirjastus, 2011, hind: 12,00 eurot
Janno Põldma, Džuudopoisid (jutustused),
Eesti Raamat, 1985, hind: 3,00 eurot
Ene Lind, Endel Rihvk, Tööõpetus 1.-4. klassile. Meisterdamine,
Koolibri, 1996, hind: 5,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15872 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!