Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Tuudur, Prints ja grippAutor(id): Kati Murutar
Kujundaja: Dan Mikkin
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9985623428
Lehekülgi: 147
Sari: Minu esimene raamat
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 174 × 218 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.171
Muinasjutud «Tuudur, Plutt ja Magdaleena», «Ja siis tuli Prints» ning «Gripp» on kirjutatud VAT Teatri juhi Aare Toikka innustusel. Ühel päeval ütles ta mulle, mida on teatrit juhtides avastanud: tänapäeva linnalaps ei oska võõrale valule kaasa tunda. Teistest elavatest hingedest kaugena ja üksildasena ei tea laps, et ka kõik muud olevused siinilmas on õnnelikud või õnnetud.
Nii nagu tema – aga natukene teistmoodi ka.
Lastele kirjutades sain teada, kui väga selget ja jäägitut ausust ning armastust väikesed inimesed kirjutajalt ootavad. Üksnes tõelised tunded ja klaarid mõtted veenavad, et igas halvas on tõepoolest midagi head.
Aitäh, et saan koos teiega siiralt nutta ja südamest naerda!
Kati Murutar
Illustraator: Jüri Mildeberg
Kujundaja: Dan Mikkin
Sari: 'Minu esimene raamat'
Märksõnad
eesti
lastekirjandus
muinasjutud
Hind:
7,00 EUROtsing autori järgi:
Kati Murutar (koostaja), 90 kammi (1918-2008),
Elmatar, 2008, hind: 14,00 eurot
Aita Kivi, Dagmar Lamp, Kati Murutar, Inga Raitar, Seiklus neljale. Romaan novellides,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 4,00 eurot
Kati Murutar, Viimnekuu. Viienda lapse ootamise viimase kuu päevik,
Ühinenud Ajakirjad, 2007, hind: 4,00 eurot
Kati Murutar, Eedeni aed,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2007, hind: 4,00 eurot
Kati Murutar, Mustlasena sündinud,
Elmatar, 1999, hind: 4,00 eurot
Kati Murutar, Talv Eedenis 1. osa,
Stella Borealis, 2010, hind: 5,00 eurot
Kati Murutar, Kümme neegrit Katjušaga,
Elmatar, 2004, hind: 4,00 eurot
Mihkel Ulman, Kati Murutar, Ohtlik lend 5. Ahvatlus,
Elmatar, 2010, hind: 6,00 eurot
Kati Murutar, Igavestel alleedel (romaanid),
Ilo, 2003, hind: 4,00 eurot
Koostanud Kati Murutar, Üdini tungimine,
Elmatar, 2008, hind: 6,50 eurot
Kati Murutar (toimetaja), Käsitööleht 1991 sügis,
Perona, 1991, hind: 4,00 eurot
Kati Murutar, Kati Jututar,
Elmatar, 1993, hind: 3,00 eurot
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Eno Raud, Telepaatiline lugu,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Irma Truupõld, Rohelise päikese maa (muinasjutt),
Eesti Raamat, 1980, hind: 5,00 eurot
Tiia Toomet, Kaur, kõige noorem vanem vend,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,50 eurot
Tiia Toomet, Kodused asjad,
Eesti raamat, 1987, hind: 3,00 eurot
Robert Vaidlo, Lood Kukeleegua linnast I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,50 eurot
Herta Laipaik, Kurjasadu,
Varrak, 2006, hind: 9,00 eurot
August Jakobson, Suur onu ja väike vennapoeg. Eesti rahva muinasjutte ja muistendeid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 5,00 eurot
Tiia Kõnnussaar, Tagasitee koju. Kaarli ja Jette seiklused võrgus. Kaarli ja Jette seiklused võrgus,
Varrak, 2012, hind: 13,00 eurot
Lehte Hainsalu, Seitse mütsikest. Nädala jagu unejuttu,
Varrak, 1999, hind: 9,00 eurot
Andrus Kivirähk, Весна и какашка. Vesna i kakaška,
Varrak, 2010, hind: 15,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3976 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!