Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Jõhvi kihelkonna Vabadussõja mälestussambadAutor(id): Koostanud Lembit Kiisma
Kirjastus: Jõhvi Linnavalitsus
Linn: Jõhvi
Aasta: 1993
Originaalkeel:
Lehekülgi: 31
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, kirje sees
Mõõdud: 147 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Jõhvi kihelkonna piires oli Eesti Vabariigi ajal püstitatud neli Vabadussõja mälestusmärki. 1940. a. hilissügisel purustati ja veeti kohalt kommunistliku võimu käsilaste poolt ööpimeduse katte all Vabadussõja mälestusmärgid.
Allpool järgnevate ridade ülesandeks on anda lühike ülevaade Jõhvi kihelkonna Vabadussõja mälestusmärkide püstitamise, hävitamise ja restaureerimise kohta, samuti siin toimunud lahingutest.
Märksõnad
sõjamälestusmärgid
Ida-Virumaa
Eesti Vabadussõda, 1918-1920
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Jõhvi kihelkonna Vabadussõja mälestussambad, Koostanud Lembit Kiisma, Jõhvi Linnavalitsus 1993Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Koostanud Ants Hein, Eesti mõisad. Herrenhäuser in Estland. Estonian Manor Houses. 250 fotot aastaist 1860-1939,
Tänapäev, 2003, hind: 24,00 eurot
Toimetanud Jaak Hion ja Jüri Ojamaa, Aruanne Eesti NSV MN juures asuva RJK 2. osakonna agentuur - ja operatiivtöö kohta 1957. aastal. Aruanne Eesti NSV MN juures asuva RJK 4. osakonna agentuur- ja operatiivtöö kohta 1957. aastal,
Umara, 2002, hind: 4,50 eurot
Eesti Riigiarhiiv; koostanud ja sisuliselt toimetanud Jüri Ant; toimetanud Velly Roots, Kaks algust. Eesti Vabariik – 1920. ja 1990. aastad,
Umara, 1998, hind: 8,00 eurot
Koostanud Endel Veinpalu ja L. Veinpalu, Pärnu kuurort 150 (artiklite kogumik),
Valgus, 1988, hind: 4,00 eurot
Sulev Vahtre, Jüriöö,
Eesti Raamat, 1980, hind: 7,00 eurot
Ilmar Tõnisson; koostaja Hando Runnel, Emajõe ääres,
Ilmamaa, 1997, hind: 8,00 eurot
Hindrik Prants, toimetanud Hando Runnel, Eesti asi ja maailma lugu,
Ilmamaa, 2016, hind: 10,00 eurot
Eerik Laid. Koostanud: Pekka Erelt, Hando Runnel, Paopaigad,
Ilmamaa, 1997, hind: 5,00 eurot
Karl Robert Pusta, Kontrastide aastasada,
Ilmamaa, 2000, hind: 7,50 eurot
Eesti välisministrid, koostanud: Tõnis Idarand, Maailm ja meie,
Ilmamaa, 2018, hind: 12,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3554 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!