Teema: Eesti luule
Pealkiri:
EllujääjadAutor(id): Siim Pauklin
Kirjastus: Tuum
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949997886
Lehekülgi: 96
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 111x90
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega raamat
Sisu:
Siim Pauklin on Oxfordi ülikoolis töötav molekulaarbioloog ja kolme luulekogu autor. „Ellujääjad“ on ta neljas raamat, millel on justkui kaks autorit: teadlane ja lüürik. Tulemusena sai põnev ilukirjanduslik eksperiment, kus lühikesed populaarteaduslikud tekstid on avaldatud kõrvuti samateemaliste luuletustega. See raamat lähendab kirjandust teadusega ning teadust kirjandusega. Hariv ja esteetiliselt nauditav lugemine.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ellujääjad, Siim Pauklin, Tuum 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Arvi Siig, Reporter värsikaameraga. Luuletusi 1962-1964,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,40 eurot
Hando Runnel, Lauluraamat ehk Mõõganeelaja ehk Kurbade kaitseks,
Perioodika, 1972, hind: 5,00 eurot
Juhan Liiv. Koostanud Jüri Talvet, Tuulehoog lõi vetesse,
Tänapäev, 2007, hind: 24,00 eurot
Kulno Süvalep; koostanud Ants Kand; toimetanud Maret Käbin, Kaunimad aastad su elus. Luuletused ja laulud,
Eesti Keele Sihtasutus, 2004, hind: 6,00 eurot
Mari Vallisoo, Viimäne vihm,
Ilmamaa, 2013, hind: 10,00 eurot
Doris Kareva, Aja kuju,
Verb, 2005, hind: 21,00 eurot
Juhan Liiv, Sinuga ja sinuta,
Eesti Raamat, 1989, hind: 20,00 eurot
Joel Sang, Vigade parandus,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot
Nikolai Baturin, Väljadelt ja väljakutelt,
Eesti Raamat, 1972, hind: 3,00 eurot
Viivi Luik, Lauludemüüja,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,80 eurot
Eesti luule all on 3224 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!