Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
KõrkjaarmAutor(id): Sirly Hiiemäe
Kujundaja: Ene Schultz
Kirjastus: Sirly Hiiemäe
Linn:
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916408834
Lehekülgi: 112
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x154
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Tormiliste 90. põlvkonna naise suhted ja deitimised 21. sajandi teise kümnendisse välja
Märksõnad:
Sirly Hiiemäe
Ene Schultz
eesti
ilukirjandus
armastusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kõrkjaarm, Sirly Hiiemäe, Sirly Hiiemäe 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Sirly Hiiemäe, Bucket list,
Hea Tegu kirjastus, 2018, hind: 5,00 eurot
Sirly Hiiemäe, Jalgadega ajamullas,
Eesti Raamat, 2019, hind: 11,00 eurot
Sirly Hiiemäe, Elu hinnakiri,
Tänapäev, 2012, hind: 17,00 eurot
Sirly Hiiemäe, Raimond Kaugver. Rahvakirjaniku lugu,
Paradiis, 2024
Sirly Hiiemäe, Kirjanik kübaraga. Lilli Prometi lugu,
Eesti Raamat, 2019
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Margit Sarapik, Vaarao leidmine,
Tänapäev, 2011, hind: 16,00 eurot
Jaan Kross, Keisri hull,
Eesti Raamat, 1978, hind: 6,00 eurot
Viivi Luik, Seitsmes rahukevad,
Eesti Raamat, 1985, hind: 7,00 eurot
Agu Tammeveski, Mööduvate päevade soolane ja magus. Seitse juttu ühe pealkirjaga,
Eesti Keele Sihtasutus, 2017, hind: 6,00 eurot
Vahur Afanasjev, Rail Baltic ehk Kelmitants vanaisa sarvedega,
Vemsa, 2022, hind: 8,00 eurot
Tõnu Tamme, Punkt ee,
Trükiviis, 2019, hind: 13,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I-V,
Eesti Raamat, hind: 31,00 eurot
Raimond Kaugver, Disko,
Eesti Raamat, 1982, hind: 5,00 eurot
Peeter Urm, Provintsiarst,
Eesti Raamat, 1994, hind: 3,00 eurot
Jaan Tangsoo, Kroonukuue kütkes,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4509 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!