Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Etteütlusi ja ümberjutustusi IV-V klassileAutor(id): Heinrich Hellerma
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1976
Originaalkeel:
Lehekülgi: 152
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
2., parandatud ja täiendatud trükk.
Märksõnad:
eesti keel
emakeel
etteütlused
kontrolltööd
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Etteütlusi ja ümberjutustusi IV-V klassile, Heinrich Hellerma, Valgus 1976Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Jacques Rancière, Esteetika kui poliitika. Valik esseid,
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2017, hind: 13,00 eurot
Antoine Chalvin, Johannes Aavik ja eesti keeleuuendus,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2023, hind: 20,00 eurot
Reili Argus, Katrin Kern, Helika Mäekivi, Keeletoimetamine. Kõrgkooliõpik,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2023, hind: 15,00 eurot
J.W. Ocker, Neetud asjad. Kummalised, aga tõestisündinud lood maailma kõige kurikuulsamatest asjadest,
Eesti Raamat, 2021, hind: 15,00 eurot
Lauri Leesi, Noore eurooplase lugemik. Valik proosat ja luulet eesti koolide 5., 6. ja 7. klassi õpilastele lugemiseks klassis ja kodus,
Avita, 2000, hind: 20,00 eurot
Juris Leimanis, Mustlased Läti metsades, taludes ja laatadel,
EKM Teaduskirjastus, 2022, hind: 14,00 eurot
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus ; koostanud ja toimetanud Aare Pilv, Jalutuskäigud ja kohvijoomised. Kõnelusi Madis Kõivust,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 2020, hind: 16,00 eurot
Looming 1938/1-5. Eesti Kirjanikkude Liidu ajakiri. 16. aastakäik, 1. poolaasta,
Eesti Kirjanike Liit, 1938, hind: 12,00 eurot
Homeros, Odüsseia,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 8,00 eurot
Kaalu Kirme. Koostanud Jüri Karm, Jaan Klõšeiko, Toomas Kohv, Rein Maran ja Valentina Peštšanskaja, Eesti sõled,
Kunst, 1986, hind: 18,00 eurot
Kultuur all on 4760 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!