Teema: Kunst
Pealkiri:
LogoluguAutor(id): Kalle Toompere
Kirjastus: Aasta Raamat
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916429686
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
See ei ole järjekordne elulugu – pigem on see LOGOLUGU! Ühelt poolt on see lugu graafilise disaineri viiekümneaastasest loometeest, kuhu mahub ka üle 250 logo, samas peitub paljude kujunduste ees, taga või kõrval ka oma lugu. Siit saate teada, kuidas on seotud ROCK HOTEL ja minu vanatädi surm; miks ma ANNE VESKI kleiti pidin triikima; kuidas me IVO LINNAGA vorsti ostmas käisime; miks TIIT KUUSIK minu peale solvus; millest OLAV OSOLIN oma elulooraamatus ei teadnud kirjutada; millega sai hakkama DAVID VSEVIOV minu ateljees; mida mul tuli teha, et ALEXELA saaks oma esimese bensiinijaama avada; kuidas ma ANDRUS ANSIPI soovi täitsin; kui üllatavalt lõppes fotosessioon ARVO PÄRDIGA ning miks KOIT TOOME mu duetipartneriks valis. 256 leheküljel saab naerda ja nutta, sest... GRAAFILISE DISAINERI ELU ON JOODIKUL – SEE ON RASKE, AGA MITTE KUNAGI HALL EGA ÜKSLUINE EKRAANIDE EES ÜLESKASVANUTELE ON ERIPEATÜKK KÄSITÖÖVÕTETEST JA -RIISTADEST, MIDA GRAAFILISED DISAINERID MÖÖDUNUD SAJANDI LÕPUKÜMNENDITEL KASUTASID.
Märksõnad:
Aasta Raamat OÜ
Toompere, Kalle, 1958-
eesti
graafiline disain
disainerid
kunstnikud
mälestused
autobiograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Logolugu, Kalle Toompere, Aasta Raamat 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Koostanud Heinz Valk, Tallinna sepis,
Eesti Raamat, 1971, hind: 8,00 eurot
tekst: Finn Terman Frederiksen, Taani modernistid 1925-1975. Juhtivate kunstnike ja nende välismaiste mõttekaaslaste teoseid Randersi Kunstimuuseumi kogudest. Tallinna Kunstihoone, 16.4.-17.5. 1998 (näituse kataloog) / Danish modernists 1925-1975 . The Principal Artists and Some of Their Foreign Contacts From the Collections of Randers Art Museum,
Tallinna Kunstihoone, 1998, hind: 5,00 eurot
Villem Raam, Evald Okas,
Kunst, 1982, hind: 8,00 eurot
Kunst ja Kodu 1961/1,
Kunst, 1961, hind: 5,00 eurot
Koostanud L. Madisson, Kunst ja Kodu 1961/2,
Kunst, 1961, hind: 5,00 eurot
Koostaja: Maria Olep, Kunst ja kodu 1983/1,
Kunst, 1983, hind: 5,00 eurot
Nerva, Päikese puudutus. Sense of the Sun,
Nerva, 2003, hind: 14,00 eurot
Oskar Raunam. Kaasautorid: E. Okas, V. Väli, F. Matt, A. Remmel, G. Loogna, V. Leškin, Joonistamise ja maalimise õpik,
Eesti NSV Kunst, 1961, hind: 24,00 eurot
Koostanud L. Madisson, Kunst ja Kodu 1960/3,
Kunst, 1960, hind: 8,00 eurot
toimetanud Maie Kalamäe; eessõna: Vallo Nuust, Lend 2010. Tartu Kõrgema Kunstikooli valitud diplomitööd 2010,
Tartu Kõrgem Kunstikool, 2011, hind: 16,00 eurot
Kunst all on 1298 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!