Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Väike-Maarja luuleraamatAutor(id):
Kirjastus: Väike-Maarja Muuseum
Linn:
Aasta: 1997
Originaalkeel:
Lehekülgi: 128
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras, pühendus sees
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Aastate jooksul on Väike-Maarjas elanud ja töötanud rida kirjamehi. Käesolev valimik tutvustab nii varem trükis ilmunud kui seni avaldamata Väike-Maarjaga seotud luulet. Suurem osa värssidelt pärineb parnassilt. See kujunes välja Jakob Liivi juhtimisel alates 1882. aastast ja tegutses J. Tamme surmani 1907. J. Liivi andmetel kuulus sinna eri aegadel peale tema P. Jakobson, K. Krimm, M. Kampmaa, J. Tamm ja O. Münther. Kirjandusloos on parnassi hulka arvatud veel P. Koit ja J. Elken. Kohalike koolide vilistlaste ja kaasaegsete väikemaarjalaste luule moodustab kogumiku teise osa.
Märksõnad:
eesti luule
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väike-Maarja luuleraamat, , Väike-Maarja Muuseum 1997Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Vallo Kepp, Ema mu ema. Luuletusi emast ja lapsest emale ja lapsele,
Varrak, 2002, hind: 11,00 eurot
Koostanud Tõnu Trubetsky, Eesti luuleaasta 88 89. ELA,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
Vambola Raudsepp, Lõika leivalõhnast sügiskulda,
2024, hind: 4,00 eurot
Velda Purin, Korjan kimbu eluhäilmeid... (luuletused),
Eesti Luuleliit, 2004, hind: 5,00 eurot
Virve Osila, Varjus,
2006, hind: 10,00 eurot
Virve Osila, Maa ja taeva vahel,
Mäetaguse, 2008, hind: 10,00 eurot
Valeria Ränik, Ellujäämine,
Eesti Kostabi Selts, 1990, hind: 7,00 eurot
Juhan Paju, Kuuvalge õhtulaul,
2001, hind: 7,00 eurot
составитель и редактор Эльвира Михайлова, Антология эстонской поэзии,
KPD Kirjastus, 1999, hind: 18,00 eurot
Kelly Turk, Originaalkoopia,
Tuum, 2019, hind: 11,00 eurot
Eesti luule all on 3201 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!