Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti rahvakultuur 19. sajandilAutor(id): Virve Tuubel
Kujundaja: Matis Karu
Kirjastus: Eesti Rahva Muuseum
Linn: Tartu
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 998593444X
Lehekülgi: 56
Seisukord: heas seisukorras raamat, nimi sees
Mõõdud: 209 × 298 mm
Suurus: suures formaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
ESTICA projekti raames ilmuv kultuuriloo õpik. Väljaanne on mõeldud õppematerjaliks vene õppekeelega koolidele, kuid sobib kasutamiseks ka eesti koolide põhikooliosas. Materjali kinnistamiseks soovitab koostaja külastada Eesti Rahva Muuseumi püsinäitust. Oma teadmiste kontrolliks on muuseumis võimalik täita töövihikut «Rehetare lapsed».
Üleriigiline ajaloo ainenõukogu soovitab raamatut «Eesti rahvakultuur 19. sajandil» kasutada lisamaterjalina ajaloo õpetamisel.
Märksõnad:
kultuuriajalugu
rahvakultuur
talupojakultuur
etnograafia
Eesti
19. saj.
kooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti rahvakultuur 19. sajandil, Virve Tuubel, Eesti Rahva Muuseum 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Jüri Selirand, Muinasaeg, muinasteadus, muinasteadlased,
Valgus, 1989, hind: 5,00 eurot
Pilte rahvaloendusest. Census Snapshots,
Eesti Statistikaamet, 2013, hind: 4,00 eurot
Rein Lillak, Eesti põllumajanduse ajalugu,
Eesti Põllumajandusülikool, 2003, hind: 12,00 eurot
Väino Rajangu, Kõrgharidus Eestis,
Kultuuri- ja Haridusministeerium, 1995, hind: 8,00 eurot
Dagmar Geidova, Jan Durnik, Ljudmilla Kibalova, Miroslav Mudra, Dagmar Stara, Libuše Urešova, Большая иллюстрированная энциклопедия древностей. Suur antiikesemete illustreeritud entsüklopeedia (vene keeles),
Artia, 1988, hind: 10,00 eurot
Hagen Schulze, Saksa ajalugu,
Valgus, 2005, hind: 19,00 eurot
M.Laar, Eesti Teises maailmasõjas,
Grenader, 2005, hind: 5,00 eurot
Sulev Vahtre, Muinasaja loojang Eestis. Vabadusvõitlus 1208-1227,
Olion, 1990, hind: 8,00 eurot
ELKNÜ Keskkomitee, Pioneerisalga töö,
Poliitiline Kirjandus, 1948, hind: 30,00 eurot
Hannes Walter, Sada aastat sõdu. Sada aastat ohvreid,
SE & JS, Eesti Sõjahaudade Hoolde Liit, 2002, hind: 13,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6223 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!