Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Meie Eesti. 100 aastatAutor(id): koostanud Ester Vaitmaa
Kirjastus: Ekspress Meedia
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949990030
Lehekülgi: 112
Seisukord:
Mõõdud: 295 × 365 mm
Suurus: suures formaadis, kõvas köites
Sisu:
«Meie Eesti. 100 aastat» võtab kokku Eesti Vabariigi tähtsamad sündmused ning meenutab, kuidas elasime möödunud kümnenditel.
«Meie Eesti. 100 aastat» on valminud Delfi ja Eesti Päevalehe sarja EV100 nädalat autorite loomingust ning koostöös Eesti Ajaloomuuseumiga. Eesti veebiajaloo pikim sari viis lugeja ajalugu taasavastama täpselt sada nädalat enne 2018. aasta 24. veebruari pidupäeva.
Iga nädal avaldasime nii pildilugusid kui ka videokatkeid ühest meie riigi aastast ja kroonijuveelina ilmus igal reedel Eesti Päevalehes lugu, mis oli just sellel aastal kõige olulisem.
Need artiklid on nüüd rohke graafilise materjali ja fotodega saanud kaante vahele. Muuseumi teadurid on lahti kirjutanud oma valdkonda puudutavad teemad ja Eesti riigi algusaegadele on valgust heitmas ajaloolased.
Alles nüüd jookseb terviklik pilt kokku!
Kaanel ka: EV 100. - Raamat on koostatud Delfi-s ja Eesti Päevalehes kahe aasta jooksul ilmunud lugudest
Märksõnad
eluolu
poliitika
kultuur
ajalugu
sündmused
Eesti (riik)
20. saj.
21. saj. algus
kronoloogiad
artiklid (meedia)
juubeliväljaanded
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Meie Eesti. 100 aastat, koostanud Ester Vaitmaa, Ekspress Meedia 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Virkko Lepassalu, Süümepiinadeta. Georg ja Lennart Meri sidemetest eriteenistustega ja selle tagajärgedest,
V. Lepassalu, 2005, hind: 23,00 eurot
Andres Küng, A Dream of Freedom. Four Decades of National Survival versus Russian Imperialism in Estonia, Latvia and Lithuania 1940-1980,
Boreas Publ. House, 1981, hind: 10,00 eurot
Thomas L. Friedman, Lexus ja oliivipuu. Kuidas mõista tänapäeva maailma,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2003, hind: 9,00 eurot
Lennart Meri, Riigimured,
Ilmamaa, 2001, hind: 15,00 eurot
Edith Hamilton, Antiikmütoloogia,
Eesti Raamat, 1975, hind: 8,00 eurot
Toimetanud: M. Lavrik jt, Just nii, astuda rivvi!,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,00 eurot
Koostanud Mart Arold, Sortside saladused V. Tartumaa kommunistid kutsetööl,
Tungal, 1997, hind: 12,90 eurot
Barbara Tuchman, Augustikahurid,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,00 eurot
Koostanud Valdeks Kiiver, Eestlane, su mehemeel... Valik kangelaslugusid,
Hotpress Kirjastus, 2008, hind: 8,00 eurot
Põlva Keskkool 30,
2011, hind: 10,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6159 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!