Minu Egiptus Kaunis kaos, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Океан рп 222. РадиопÑ..""Politics""Õhtusöök Beaucaire'is""India ajalugu""Naine, nagu sa oled""Rikkaks saamise teadus. 21. sajand..""Laulge kaasa! 32""Ennustamine algajaile""Jutustused""Omada või olla?""Tarzan ja lõvi-inimene""Peidetud aarded. New York Times'i ..""Džan""Okultsed mõistatused""Hobune udus""The Journey Home: Autobiography of..""Janu. Jutustusi""Lahendamata saladused""Armastuse oraakel""Atlantise lähistel""Kevad""Tiit kuresilma XYZ-failid""Kuuaednik""Child´s first encyclopedia""Muinasjutte. Klassikalised lood""Armastatud Lydia""Kaks elu""Paradoks 1997/7 (68)""Ivan Groznõi I-III""Pragmatic Version Control Using Su..""Hädaoht End House'is""Teise liigi traktoristi õpik""Peaasi, et pahandusi ei tuleks""Munk ja sõjamees. Jutustus Saksa ..""Anatoomia atlas""Chinese Food: Adventures in the Wo..""Lendavad kiiged""Autoga Ookeanile. Amphibear""Võigas paljastus""Racheli puhkus""Reis Krakovisse. Jutustus""Kius olla julge II. Luuletajad luu..""Püha teekond. Olulised õpetused ..""SuperStack® II Switch Management ..""Prohhor seitsmeteistkümnes ja tei..""Imetohtrid II""Usu või ära usu""Valimik XX sajandi I poole seltsko..""Ajaloolase käsiraamat""Raudtee ehk jutt taadist ja eidest..""Kuidas kirjanikud kirjutavad. 33 l..""Süütud enesetapud""Blood Relatives""Linnuke-nääpsuke""Paradoks 2003/1""Näidismiljonär (lühijutud)""Frankenstein""With Nails: The Film Diaries of Ri..""Elukaaslane"
59 tk kogusumma: 497,00 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Minu Egiptus. Kaunis kaos
Autor(id): Sandra Peets

Kirjastus: Petrone Print
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949651320
Lehekülgi: 216
Sari: Minu...

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 190x130
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
KVP

Egiptusest mõeldes turgatavad esimesena pähe püramiidid, päike, liiv ja türkiissinine värviliste korallidega meri, kuid kui paljud on mõelnud seal elamisest? Mina ka ei mõelnud, aga pakkisin kohvrid ja minu elukohaks sai vaheldumisi Punase mere ääres paiknev Hurghada ja Ülem-Egiptuse linn Luxor. Esimene on eestlastele tuttav ja küllaltki läänelik kuurortlinn, teine äärmiselt konservatiivne ja klannikultuuril rajanev asula. Unistasin avastusretkedest Ramses II radadel ja maalilistest jalutuskäikudest päikeseloojangul Niiluse kallastel… Mind tervitas hoopis kultuurišokk – koduseinte vahele varjuvad naised, piiratud liikumisvabadus ja lõputu trall pulmade ümber. Kohalike tõekspidamiste mõistmine võttis aega, kuid lõpuks saime sinasõpradeks. See on lugu sellest, kuidas ma 2012. aastal Hurghadas armastuse otsa komistasin ja peale viieaastast kaugsuhet Egiptusesse kolisin. See on ka lugu abieludest ja naiste rollist Egiptuse ühiskonnas. Lugu Egiptuse ühiskonna põletavatest probleemidest ja kaosest ning egiptlastest, kes seda kõike läbi huumoriprisma vaatavad.

Märksõnad:
Minu...
eluolu
elulaad
argikultuur
Egiptus
reisikirjad
mälestused
olukirjeldused

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

Aksel Tiideberg, Rõngu aastarõngad,
Rõngu Vallavalitsus, 2006, hind: 8,00 eurot

Mele Pesti ja Kristjan Jansen, Mate ja miljon mahla. Üheksa kuud Lõuna-Ameerikas: Argentiina, Paraguai, Boliivia, Tšiili, Brasiilia,
2009, hind: 15,00 eurot

Lumetiiger,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,50 eurot

Helmut Joonuks, Rakvere rajoon,
Eesti Raamat, 1977, hind: 3,00 eurot

John Caldwell, Hulljulge reis,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot

Eduard Vilde, Reisikirjeldused,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 5,50 eurot

Friedebert Tuglas, Reisikirjad. Esimene välisreis. Teekond Hispaania. Teekond Põhja-Aafrika,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 6,00 eurot

Ene Timmusk, Minu Kanada. Eestlase eluratas vahtralehemaal,
Petrone Print, 2010, hind: 8,50 eurot

Karmo Kalk ja Jaano-Martin Ots, Surf. 2 lugu,
2004, hind: 5,00 eurot

Anna-Maria Penu, Kes kardab Aafrikat? 2.osa,
Petrone Print, 2017, hind: 4,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2149 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat.ee
Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat.ee
Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat.ee
Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat.ee
Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat.ee
Minu Egiptus. Kaunis kaos, Sandra Peets, Petrone Print 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud