Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Filtriteta FiltritestAutor(id): Heelia Sillamaa
Kujundaja: Heelia Sillamaa ja Peep Maasik
Kirjastus: Ammuu
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916423790
Lehekülgi: 199
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x146
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Heelia Sillamaa „Filtriteta Filtritest” on oma ülesehituselt segu teabetekstist ja ilukirjanduslikus stiilis, kuid 100% tõesti sündinud loost - keskpärasest Mustamäe tüdrukust, kes jõudis sotsiaalmeedias oma argiseid mõtteid jagades kaheksa aastaga justkui unistuste eluni. Eluni, kus sulle saadetakse tasuta kalleid asju ning sinu sissetulekud küündivad rekordilisel kuul 10 000 euroni. Mis peitub selle pealtnäha idüllilise elu taga aga päriselt? Mis juhtub, kui piir päriselu ja sotsiaalmeedia elu vahel häguneb? Mida peaksime me kõik sotsiaalmeedia telgitagustest teadma?
Märksõnad:
Ammuu
Sillamaa, Heelia, 1995-
Instagram
sotsiaalmeedia
sisuloome
lood
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Filtriteta Filtritest, Heelia Sillamaa, Ammuu 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Mihhail Kissel, Giambattista Vico,
Eesti Raamat, 1985, hind: 3,00 eurot
Johan Pitka. Isikunimede register: Jaan Isotamm, Minu mälestused I-III. Orkaanis ja džunglis (Minu mälestused IV). Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 11,00 eurot
Aino Kallas, Pärjapunuja. Päevaraamat aastaist 1897-1906,
Eesti Raamat, 1994, hind: 9,00 eurot
Aino Kallas, Suurlinnade udus ja säras. Päevaraamat aastaist 1922-1926,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Enn Vaino, Laante süles, tuulte vallas 1,
E. Vaino, 2007, hind: 8,00 eurot
Aino Kallas, Pööripäevad. Päevaraamat aastaist 1927-1931,
Eesti Raamat, 1996, hind: 6,00 eurot
Enn Anupõld; Eessõna: Juhan Peegel, Vana telemasti varjus. Lugusid raadio- ja teletegijatest 1960-2005,
Maalehe Raamat, 2005, hind: 8,00 eurot
Victoria Eugenia Henao, Pablo and Me,
Random House, 2020, hind: 8,00 eurot
Antonia Fraser, Armastus ja Louis XIV. Naised Päikesekuninga elus,
Argo, 2008, hind: 19,00 eurot
Amanda Kloots ja Anna Kloots, Ela oma elu. Lugu sellest, kuidas ma armastasin Nick Corderot ja ta kaotasin,
Sinisukk, 2021, hind: 30,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4521 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!