Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Soklandi saladusAutor(id): Ingrid Hübscher
Kirjastus: Vimka
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916405369
Lehekülgi: 48
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x165
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Soklandi saladus" on põnev seiklusjutt põlvik Mummust, kes ühel päeval pesukuivati salajase tunneli kaudu inimeste maailmast vabade sokkide maale - Soklandi - põgeneb. Oma teekonnal kohtub Mummu palju teisi vahvaid soklasi, kes ärkavad ellu kunstnik Veiko Liisi käe all. Seda, kas Mummu inimeste maailma tagasi läheb, saab teada juba raamatust. See lustakas lugu räägib vabadusest ise otsustada, millist elu sa elada soovid. Et edaspidi sokid kaduma ei läheks on raamatule disaininud spetsiaalse sokkide pesemise koti moedisainer ja näitleja Karin Rask. Karini loodud kotid on taaskasutatud materjalist. Raamat on mõeldud nooremale koolieale, kuid sobib väga hästi ettelugemiseks ka noorematele. Raamatus on nautimiseks palju toredaid pilte. Lisaks leiavad ka lapsevanemad sealt mõtlemisainet ja äratundmisrõõmu.
Märksõnad:
Vimka
Veiko Liis
ilukirjandus
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Soklandi saladus, Ingrid Hübscher, Vimka 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Holger Pukk, Jüri,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistseid jutte,
Ronk, 1995, hind: 9,00 eurot
Kadri Tüür, Muhu Inglid,
Postimees Grupp, 2016, hind: 20,00 eurot
Iko Maran, Londiste, õige nimega Vant,
Eesti Raamat, 1972, hind: 6,00 eurot
Iko Maran, Londiste, õige nimega Vant,
Eesti Raamat, 1972, hind: 11,00 eurot
Arnold Tulik, Karl Loog, Tuhanded tõusid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 4,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Reinuvader Rebane,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 5,00 eurot
Kätlin Vainola, Mia, Konrad ja avanevad uksed,
Tänapäev, 2008, hind: 15,00 eurot
Silvia Truu, Peidus pool (kogumik),
Eesti Raamat, 1981, hind: 8,00 eurot
Irma Truupõld, The Land of the Green Sun (Rohelise Päikese Maa),
Perioodika, 1985, hind: 9,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3664 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!