Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Nägija pimedate maal. Artikleid, intervjuusid, sõnavõtteAutor(id): Jaan Isotamm
Kirjastus: Ilmamaa
Linn: Tartu
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789985775325
Lehekülgi: 776
Seisukord: korralik raamat
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
#T030#
Jaan Isotamme kogumik «Nägija pimedate maal» sisaldab artikleid, intervjuusid, sõnavõtte, Isotamme kirjatöid aastatest 1955–2014, alustades tema XI klassi kirjandiga ja lõpetades Jaak Urmeti intervjuuga. Nende vahele jääb ajalehtedes ja ajakirjades ilmunud artikleid, raamatuarvustusi, ajalookäsitlusi, mälestusi, seisukohavõtte ajakajalistel teemadel, Isotammega tehtud intervjuusid.
Osa tekste on seni avaldamata. Kogumikku täiendavad fotod eri aegadest.
Jaan Isotamm hakkas ise koostama raamatut oma töödest, kahjuks jäi alustatu pooleli. Tema tööd jätkasid Mart Orav ja Katrin Raid.
Märksõnad
Isotamm, Jaan, 1939-2014
eesti
luuletajad
toimetajad
dissidendid
mälestused
intervjuud
ajalugu
kirjandus
artiklid (meedia)
eessõnad (kirj.)
järelsõnad
arvamused
personaalnimestikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Nägija pimedate maal. Artikleid, intervjuusid, sõnavõtte, Jaan Isotamm, Ilmamaa 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Esseistika, dokumentalistika alla viimati lisatud:
Koostanud Ivar Tröner, Ülo Vooglaid. Sõna on Jõud. Raadio Ööülikooli loengud 2001-2017,
SE&JS, 2018, hind: 15,00 eurot
koostanud Anastasia Tshebotarevskaja; toimetanud Margit Sild, Kuulsuste armastuskirjad,
Odamees, 2003, hind: 7,00 eurot
Jeremy Locke, Kurjuse lõpp,
Ceros, 2016, hind: 7,00 eurot
Bill Browder, Punane märge,
2016, hind: 14,00 eurot
Ronald Kessler, Presidendi salateenistuses,
Ersen, 2016, hind: 13,00 eurot
Anton Szandor LaVey, Saatan kõneleb!,
2003, hind: 15,00 eurot
Priit Vesilind, Eestlane igas sadamas,
Varrak, 2004, hind: 8,00 eurot
Artemi Troitski, Vene karmageddon,
Tänapäev, 2016, hind: 12,00 eurot
Oleg Samorodni, Poluvernikud. Vene poliitika iseärasused Eestis,
Tammerraamat, 2014, hind: 12,00 eurot
Koostanud Martin Kala. Toimetaja Tiina Väljaste. Eessõna: Toomas Hendrik Ilves, Eesti mütoloogiad. Arvamusring tänase Eesti teemadel,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 8,00 eurot
Esseistika, dokumentalistika all on 698 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!