Pühaku lunastus Detektiiv Galileo Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55398 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"The Essence of Effective Communica..""Kubujuss""Nõuandeid, nippe ja oskusi koduho..""Nõuandeid, nippe ja oskusi koduho..""Süütu""Francesca""Matemaatika metallistidele""Taeval ei ole soosikuid""Narva reisijuht""Imeline jõulumaailm""Vastupanu 1955-1985""Õun aias ja köögis""Süsihappegaasirežiim kasvuhoonet..""Puuviljad ja marjad Eestis. Pomolo..""Eesti rahvaväe vene sõdurid vaba..""Pottsepa- ja korstnapühkimistöö..""Meie ravimtaimed""Kogu tõde. New York Times'i bests..""Kuningas Toti ja Dorpati tulelinn""Kallid koerad""Looduse leksikon""Varjutants. New York Times'i bests..""Vaarikas aias ja köögis""Heleni lapsukesed""Lahingud. Silmaring. Lahingute aja..""Abendmärchen (Õhtujutud)""Unistuste kataloog""Kadunud aastad""Muusikamaa. I klassi töövihik""Viis suvepäeva. New York Times'i ..""Miks just nõnda?""Theodore Boone: Lapsadvokaat""Kägistatud kuninganna""Lõpplahendus""Tehnilise joonestamise ülesannete..""Mõrvaiha. New York Times'i bestse..""Karu Pänta metsas. Vaatamise ja o..""Üksi""Teaduse ja tehnika seletav sõnara..""Liiga palju raamatuid""I love English 2. Student's book""Ära räägi võõrastega. New Yor..""Ladina keel juristidele""Churchill""Seitset sorti küpsetised""Viljapuude paljundamine""Laura ja tema imelik mõmmi""Lehman Brothers""Joogiraamat""Toimunust ja kaasaelatust (1. osa)..""Kliiniline psühhiaatria""Eesti allikad""Saatuslik viga. New York Times'i b..""Seemnekogujad""Tööd puuviljanduses (õppeprakti..""Metallitööd. A osa: tehnilised t..""Valgus varjus. New York Times'i be.."
57 tk kogusumma: 616,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2
Autor(id): Keigo Higashino
Kujundaja: Liis Karu


Kirjastus: Tänapäev
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel: jaapani keel
Tõlkija: Margit Juurikas
ISBN: 9789916174418
Lehekülgi: 288
Sari: Detektiiv Galileo 2

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 215x143
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Füüsikaprofessor Manabu Yukawa ‒ uurija Galileo ‒ seisab pea lahendamatuna näiva mõistatuse ees, kus tema vaist ütleb üht, aga faktid hoopis midagi muud.

Mees, kes kavatses oma naise maha jätta, joob mürgitatud kohvi ja sureb. Loogiliseks kahtlusaluseks on tema abikaasa Ayane, kellel on aga mõrva ajaks vankumatu alibi. Lisaks on Tokyo politsei mõrvagrupi juhtuurija Kusanagi naisest kõrvuni sisse võetud ega taha kuuldagi, et tol võiks kuritööga midagi pistmist olla. Noor naisuurija Kaoru Utsumi on siiski kindel, et mõrvar on Ayane. Veendumusest üksi ei piisa ja nii teeb Kaoru seda, mida tema ülemus on hätta jäädes alati teinud ‒ ta helistab professor Manabu Yukawale.

Keigo Higashino „Pühaku lunastus“ on rabava meisterlikkusega komponeeritud mõrvamüsteerium, kus tunded võistlevad faktide ja reaalsus vaistuga ning lõpplahendus ‒ mis üllatab isegi kogenud krimifänne! ‒ ei olegi ehk nii oluline, kui tee, mida mööda tõeni jõutakse.

Keigo Higashino sulest on eesti keeles varem ilmunud „Andunud kahtlusalune“, mille kaudu Eesti lugejad esmakordselt palavalt armastatud detektiiv Galileo sarjaga kohtusid.

Märksõnad:
Tänapäev
Liis Karu
jaapani
ilukirjandus
kriminaalromaanid
põnevusromaanid
psühholoogilised romaanid
Detektiiv Galileo 2
Seijo no kyūsai

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Keigo Higashino, Andunud kahtlusalune X,
Tänapäev, 2017, hind: 15,00 eurot

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kaksteist tooli. Kuldvasikas (12 tooli),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 9,00 eurot

Torgny Lindgren, Isa arm [triptühhon],
Varrak, 2009, hind: 20,00 eurot

Daniel Quinn, Ishmael. Mõtte ja meele rännak,
Varrak, 2003, hind: 20,00 eurot

Amélie Nothomb, Jahmatus ja värinad,
Varrak, 2006, hind: 15,00 eurot

Charles Bukowski, Naised,
Hotger, 2001, hind: 14,00 eurot

John Fante, Küsi kaduvalt,
Hotger, 2003, hind: 6,00 eurot

Sofi Oksanen, Puhastus,
Varrak, 2009, hind: 17,00 eurot

Catherine Cookson, Tilly Trotter,
Varrak, 1997, hind: 17,00 eurot

William Trevor, Kaks elu,
Varrak, 1997, hind: 10,00 eurot

Walter Scott, Rob Roy,
Tormikiri, 1997, hind: 7,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6982 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat.ee
Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat.ee
Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat.ee
Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat.ee
Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat.ee
Pühaku lunastus. Detektiiv Galileo 2, Keigo Higashino, Tänapäev 2024 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud