Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
KarauulikaAutor(id): Köster
Kirjastus: EKSA
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949604777
Lehekülgi: 132
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Aeg ei mängi rolli ajatute inimeste elus. Vanemametnik Ingomar seevastu jäi vanemaks iga päeva ja minutiga. Ingomar oli haige ja adekvaatse ühiskonnaliikmena ta jalgu alla ei saanudki. Ilma tõde varjamata olgu öeldud, et haige inimene esineb selles kannatusega õilistatud loos kahes rollis ja kannatab neis mõlemas. Lugu on igav neile, kes hindavad karakterit. Ingomar, kui keskne tegelane, ilmutab end oma viimasel elunädalal mitte karismaatilise ja kahvatuna. Naiivne narratiivijupike areneb rüütlikultuuri kõnnumaal. Loo keskmes on narkomaan. Kriitiline küsimus, kas Ingomar tehti tankistiks või hakkas ta selleks ise, saab pooliku vastuse. Ingomari jaoks on see üheks lüngaks teiste lünkade hulgas, mis moodustavad tema vähelineaarse eluvõrrandi. Teadmine, et Ingomari tagantjärele „kaheksateistkümnendana” meenutama jäädi, annab selge vihje, et selles loos on oma osa mängida ka numbrimaagial ja avalikul arvamusel. Teisiti ei olekski mõeldav. Loo tõsiseltvõetavus tugineb ajaloolisele korduvusele. Nekroloog 16. peatükis palju põdenud inimesele.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Karauulika, Köster, EKSA 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Tami Hoag, Mineviku kuriteod,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Tess Gerritsen, Patune,
Ersen, 2005, hind: 6,00 eurot
Rex Stout, Haned-luiged, tulge koju!,
Elmatar, 2005, hind: 6,00 eurot
Mick Herron, Äraaetud hobused,
Varrak, Maaleht, 2021, hind: 13,00 eurot
Darja Dontsova, Võõraste unelmate macho,
Ersen, 2008, hind: 11,00 eurot
Dan Brown, Inferno,
Ersen, 2013, hind: 22,00 eurot
Robert Harris, München,
Ersen, 2018, hind: 16,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Viirastusliku varanduse juhtum,
Elmatar, 2004, hind: 5,50 eurot
Mary Higgins Clark, Ma ei anna su hingele rahu,
Ersen, 2014, hind: 13,00 eurot
John Le Carré, Õilis koolipoiss,
Varrak, 1998, hind: 12,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3907 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!