Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Saurusepere 8. HiidkalmaarAutor(id): Lars Mæhle
Kujundaja: Janett Rikkand
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Kadi-Riin Haasma
ISBN: 9789916734124
Lehekülgi: 48
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 250x200
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Papa Rex räägib Rasmusele ja Tomile vanast laevavrakist Pimelahel. Seal on peidus aare! Sinna aga ei tohi küll mingil juhul minna, sest aaret valvab hiidkalmaar. Tom mõtleb, et ehk saaks laenata papa Rexi parve. Ainult õige korraks ... ja seiklus algabki!
Saurusepere suured ja väikesed dinosaurused on teel uue seikluse poole! Rasmus Rex on pisut arglik kuueaastane dinosaurus, kes elab koos ema, isa ja vanaemaga suure rabametsa külje all. Tema parim sõber on Tom Troodon, kes on samuti kuuene, kuid julge ja ülimalt uudishimulik tegelane, kes ühtelugu meelitab ka Rasmuse endaga kõikvõimalikesse askeldustesse ja sekeldustesse.
Sarjas on ilmunud „Saurusepere. Muna“, „Saurusepere. Ujumisvõistlus“, „Saurusepere. Reis“, „Saurusepere. Aardejaht“, „Saurusepere. Parim sõber“, „Saurusepere. Järvekoletis“ ja „Saurusepere. Saladus“.
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
Janett Rikkand
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Saurusepere 8. Hiidkalmaar, Lars Mæhle, Ühinenud Ajakirjad 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Thorbjorn Egner, Sööbik ja Pisik,
Eesti Raamat, 1972, hind: 1,50 eurot
Eno Raud, Sipsikute juturaamat,
Eesti Raamat, 1978, hind: 6,00 eurot
Gruusia muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1974, hind: 2,00 eurot
Usbeki muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,50 eurot
Otfried Preussler, Väike nõid,
Eesti Raamat, 1979, hind: 1,00 eurot
Sergei Afonkin ja Jelena Afonkina, Origami. Saagem mustkunstnikeks!,
Ersen, 1995, hind: 4,00 eurot
Mali muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 1992, hind: 5,00 eurot
Ludwig Bechstein, Kuldkeegel. Valik saksa muistendeid. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1984, hind: 4,00 eurot
Eoin Colfer, Soovileht,
Tiritamm, 2005, hind: 6,00 eurot
Juhan Jaik, Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loomajutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14859 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!