Teema: Välisluule
Pealkiri:
Vaid vihmal on tasased tiivadAutor(id): Mông-Lan
Kujundaja: Mathura
Kirjastus: Allikaäärne
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Mathura
ISBN: 9789916927106
Lehekülgi: 72
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 195x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Mông-Lan on Vietnamis sündinud ameerika poetess, kelle loomingut iseloomustavad korraga nii emotsionaalne tihedus kui katkestatus. Lapsena sõja viimasel päeval Saigonist pääsenud autor tunnetab selle sündmuse tähtsust paljudes luuletustes, kus vaatleb, mis tema sünnimaast saanud on. Lugeja kohtub siin nii hingehaavade ja laastatud maastikega, aga ka ilu ja heldimusega – paadisadamate ja Vietnami köögiga. On öeldud, et itk ja kiitus on selles luules üksteisele väga lähedal.
Märksõnad:
Allikaäärne
Mathura
kultuur
luule
Rain Quiet As Wings
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vaid vihmal on tasased tiivad, Mông-Lan, Allikaäärne 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Välisluule alla viimati lisatud:
Nikolai Rubtsov, Luulet,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,00 eurot
Ivan Bunin, Päikesetempel. Valik luulet,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,80 eurot
Ivan Turgenev, Luuletusi proosas,
Eesti Raamat, 1972, hind: 2,00 eurot
Tuomas Anhava, Aastad. Luuletusi aastaist 1951-1968,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot
Abu Abdullah Džafar Ibn Muhammad Rudaki Samarkandist, Rudaki. Luulepudemed,
Eesti Raamat, 1970, hind: 7,00 eurot
Yunus Emre, Olen algus ja lõpp,
Eesti Raamat, 1986, hind: 6,00 eurot
Aleksandr Puškin, Luuletusi ja poeeme,
Eesti Raamat, 1977, hind: 7,00 eurot
Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz ehk Viimne kohturetk Leedus. Šlahta lugu 1811. ja 1812. a. kaheteistkümnes värsiraamatus,
Juku-Kalle Raid, 2000, hind: 18,00 eurot
Tanikawa Shuntarõ, Sõnade asjatu flirt,
Eesti Keele Sihtasutus, 2010, hind: 8,50 eurot
Bei Dao, Lumearmee,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 7,00 eurot
Välisluule all on 497 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!