Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Elas kord... Loo oma muinasjuttAutor(id): Natalia O'Hara
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mari-Ly Tiitsmaa
ISBN: 9789985048269
Lehekülgi: 40
Seisukord:
Mõõdud: 240 × 290 mm
Suurus: suures formaadis, kõvas köites
Sisu:
Kas oled kunagi unistanud võimalusest osata võlusõnu, muuta mõni pahategija hiireks, pidutseda haldjatega või ratsutada ükssarviku seljas? Tere tulemast võlumaailma, kus see kõik on võimalik!
Igal hetkel võib alata uus seiklus. Siin võid teha ja näha kõike, mis seni tundus võimatu. Siin saad olla see, kes iganes soovid. Iga kord, kui selle raamatu avad, saad luua uue muinasloo ja olla ise selle peategelaseks.
Märksõnad
inglise
lastekirjandus
muinasjutud
mugandused
pildiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Elas kord... Loo oma muinasjutt, Natalia O'Hara, Koolibri 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 11,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 14,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 6,00 eurot
Michael Ende, Momo ehk Kummaline lugu ajavarastest ja lapsest, kes inimestele varastatud aja tagasi tõi,
Tiritamm, 1994, hind: 17,00 eurot
Edgar Rice Burroughs, Tarzani džunglijutud II,
Stella, 1997, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Andres Jaaksoo, Meie kassil kriimud silmad. Eesti lastekirjanduse antoloogia I köide,
Steamark, 1999, hind: 11,00 eurot
Heino Väli, Hea küll, aga paha ka,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Toonekurg vahipostil,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot
Aleksandr Avdejenko, Tisza kaldal,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Avetikh Isahakjan, Lilith, Tšingis-khaan ja teised,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!