Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Pruugitud aegAutor(id): Svetlana Alekšijevits
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Veronika Einberg
ISBN: 9789949275366
Lehekülgi: 432
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 143x215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
Autor kirjutab: "Kommunismil oli meeletu plaan – "vana" inimest, Aadamat ringi teha. Ja see õnnestus... võib-olla ainult see õnnestuski. Veidi enam kui seitsmekümne aastaga aretati marksismi-leninismi laboratooriumis välja omaette inimtüüp – homo soveticus. Ühed peavad teda traagiliseks tegelaseks, teised nimetavad sovokiks. Mulle tundub, et ma tean seda inimest, tunnen hästi, elasin aastaid tema lähedal, külg külje kõrval. Mina olengi tema. Need on mu tuttavad, sõbrad, vanemad."
Raamatus sisalduvad monoloogid on kirjutatud kümne aasta jooksul mööda endist Nõukogude Liitu reisides, need on teravmeelsed ja mõnevõrra murelikud tähelepanekud inimestest, kes on pidanud õppima elama täiesti uuel viisil, seejuures sellisel, millist ei tunne ka läänemaailm.
Märksõnad:
ajalugu
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pruugitud aeg, Svetlana Alekšijevits, Tänapäev 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Esseistika, dokumentalistika alla viimati lisatud:
Koostanud Ivar Tröner, Ülo Vooglaid. Sõna on Jõud. Raadio Ööülikooli loengud 2001-2017,
SE&JS, 2018, hind: 15,00 eurot
koostanud Anastasia Tshebotarevskaja; toimetanud Margit Sild, Kuulsuste armastuskirjad,
Odamees, 2003, hind: 7,00 eurot
Jeremy Locke, Kurjuse lõpp,
Ceros, 2016, hind: 7,00 eurot
Bill Browder, Punane märge,
2016, hind: 14,00 eurot
Ronald Kessler, Presidendi salateenistuses,
Ersen, 2016, hind: 13,00 eurot
Anton Szandor LaVey, Saatan kõneleb!,
2003, hind: 15,00 eurot
Priit Vesilind, Eestlane igas sadamas,
Varrak, 2004, hind: 8,00 eurot
Artemi Troitski, Vene karmageddon,
Tänapäev, 2016, hind: 12,00 eurot
Oleg Samorodni, Poluvernikud. Vene poliitika iseärasused Eestis,
Tammerraamat, 2014, hind: 12,00 eurot
Koostanud Martin Kala. Toimetaja Tiina Väljaste. Eessõna: Toomas Hendrik Ilves, Eesti mütoloogiad. Arvamusring tänase Eesti teemadel,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 8,00 eurot
Esseistika, dokumentalistika all on 698 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!