Teema: Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR)
Pealkiri:
Kahtlased kujud öises rongisAutor(id): Yōko Tawada
Kirjastus: Loomingu Raamatukogu
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Lauri Kitsnik
ISBN: 4741231111313
Lehekülgi: 96
Sari: Loomingu Raamatukogu
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 205x135
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Yōko Tawada (sünd. 1960) elab Berliinis, kirjutab nii jaapani kui ka saksa keeles ning on tähelepanu ja tunnustust pälvinud loomingu eest, mida iseloomustab mäng keele ja kujutlusvõime piiridel.
Sinavormis lühiromaan „Kahtlased kujud öises rongis“ põimib argised tähelepanekud unenäoliste kogemustega. Oma teekonnal rongiga läbi Euroopa linnade ja Aasia avaruste puutub „sina“ kokku terve rea iseäralike tegelastega: konduktorite ja konterbandistide, professorite ja prostituutide, näitlejate ja jumalatega. Need ette kavatsemata kohtumised sunnivad peategelast pidevalt ümber hindama oma suhet ümbritsevaga ja koguni iseendaga.
Originaali pealkiri Yōgisha no yakō ressha. Eesti keeles
Märksõnad:
Loomingu Raamatukogu nr. 16-17/ 2020
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kahtlased kujud öises rongis, Yōko Tawada, Loomingu Raamatukogu 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR) alla viimati lisatud:
Laurence J. Peter, Raymond Hull, Peteri printsiip,
Perioodika, 1972, hind: 7,00 eurot
Jean-Paul Sartre, Sõnad,
Perioodika, 1965, hind: 4,50 eurot
Vassili Aksjonov, Väikene Vaal, tegelikkuse lakeerija,
Perioodika, 1965, hind: 4,00 eurot
Jorge Luis Borges, Hargnevate teede aed,
Perioodika, 1972, hind: 6,00 eurot
Karl Ernst von Baer, Eestlaste endeemilistest haigustest,
Perioodika, 1976, hind: 6,00 eurot
Samuel Beckett, Õnnelikud päevad ja teisi näidendeid,
Perioodika, 1969, hind: 4,00 eurot
Milan Kundera, Romaanikunst. Essee,
Perioodika, 1998, hind: 8,00 eurot
Franz Kafka, Kirjad Milenale (autori kirjad M. Jesenskale),
Perioodika, 1996, hind: 8,00 eurot
Ingmar Bergman, Erakõnelused,
Perioodika, 1998, hind: 6,00 eurot
Teet Kallas, Verine padi. Jutustused,
Perioodika, 1971, hind: 2,50 eurot
Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR) all on 1725 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!