Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Röövlinnud. II osaAutor(id): Alex Lepajõe
Kirjastus: Pertel & Pojad
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949883578
Lehekülgi: 190
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
"Röövlinnud" on raamat kaheksakümnendatest. Kahe eesti mehe, rohkem hullust kui julgest röövist Soome pealinna kuulsamas juveelipoes Tillander. See on raamat nii röövidest kui filosoofiast, võib olla rohkem põhjustest kui tagajärgedest. Autor ei karda kolmkümmend aastat hiljem ei iseenda (ega teiste) üle nalja heita. See on raamat röövidele järgnenud põgenemisest ja redutamisest kesklinna korteris, kinnivõtmisest eriüksuse poolt, kaheksale üksikkongis veedetud kuule ja ülejäänud neljale aastale Soome valvatuima vangla valvatuimas osakonnas. Samal ajal ei kaota politsei lootust leida ka röövitud juveelid...Vanglas kohatud värvikad karakterid esinevad ühe erandiga (komissar Purrenpää) oma õigete nimede all. Ükski raamatus esinev sündmus ei ole taskafilmilik väljamõeldis vaid autori vastutab kirjapandu eest. Kuid ei vastuta dialoogides esineva värvikasutuse pärast, värvi on ta lisatud palju ja südamest!
Pertel & Pojad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Röövlinnud. II osa, Alex Lepajõe, Pertel & Pojad 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Gia Lane, Nõiduslikud silmad,
Odamees, 2005, hind: 4,00 eurot
Gert Helbemäe, Ohvrilaev,
Eesti Raamat, 1992, hind: 9,00 eurot
Georges Simenon, Maigret vihastab,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Cristina Alger, The Bankers Wife,
G P Putnam's Sons, 2018, hind: 15,00 eurot
John Steinbeck, Vihakobarad,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 11,00 eurot
Tatjana Ustinova, Oligarh Suurelt Vankrilt,
Ersen, 2006, hind: 12,00 eurot
Vjatšeslav Šiškov, Sünge jõgi I-II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 7,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Hornanperän uusi Paholainen,
Kansankulttuuri, 1964, hind: 15,00 eurot
Ilmar Särg, Vanad Armastuskirjad. Ajalooline romaan,
Lambri Raamat, 2023, hind: 16,00 eurot
Mait Vaik, Juss ja vennad,
2013, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus all on 22539 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!