Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Konstantin Pätsi tegevusestAutor(id): Koostanud Küllo Arjakas
Kujundaja: Jüri Kaarma
Kirjastus: Konstantin Pätsi Muuseum
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 9985783147
Lehekülgi: 136
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 127 × 210 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Artiklite kogumik sisaldab neli ettekannet, mida kuulati Mittetulundusühingu Konstantin Pätsi Muuseum viienda tegevusaasta tähistamisel. Konverents toimus Tallinna Teaduste Akadeemia saalis 3.detsembril 2000.aastal. Viienda artiklina on kogumikku lisatud veel ülevaade Konstantin Pätsist Oru lossis 1930. aastate teisel poolel.
Märksõnad:
presidendid
riigipead
poliitikud
ajalugu
biograafiad
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Konstantin Pätsi tegevusest, Koostanud Küllo Arjakas, Konstantin Pätsi Muuseum 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Jaan Ellen, Kuhu kõik nad jäid? 14. juuni 1941. 2. osa,
J. Ellen, 1995, hind: 5,00 eurot
Koostanud Ants Hein, Eesti mõisad. Herrenhäuser in Estland. Estonian Manor Houses. 250 fotot aastaist 1860-1939,
Tänapäev, 2003, hind: 24,00 eurot
Toimetanud Jaak Hion ja Jüri Ojamaa, Aruanne Eesti NSV MN juures asuva RJK 2. osakonna agentuur - ja operatiivtöö kohta 1957. aastal. Aruanne Eesti NSV MN juures asuva RJK 4. osakonna agentuur- ja operatiivtöö kohta 1957. aastal,
Umara, 2002, hind: 4,50 eurot
Eesti Riigiarhiiv; koostanud ja sisuliselt toimetanud Jüri Ant; toimetanud Velly Roots, Kaks algust. Eesti Vabariik – 1920. ja 1990. aastad,
Umara, 1998, hind: 8,00 eurot
Koostanud Endel Veinpalu ja L. Veinpalu, Pärnu kuurort 150 (artiklite kogumik),
Valgus, 1988, hind: 4,00 eurot
Sulev Vahtre, Jüriöö,
Eesti Raamat, 1980, hind: 7,00 eurot
Ilmar Tõnisson; koostaja Hando Runnel, Emajõe ääres,
Ilmamaa, 1997, hind: 8,00 eurot
Hindrik Prants, toimetanud Hando Runnel, Eesti asi ja maailma lugu,
Ilmamaa, 2016, hind: 10,00 eurot
Eerik Laid. Koostanud: Pekka Erelt, Hando Runnel, Paopaigad,
Ilmamaa, 1997, hind: 5,00 eurot
Karl Robert Pusta, Kontrastide aastasada,
Ilmamaa, 2000, hind: 7,50 eurot
Eesti ajalugu all on 3554 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!