Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
PikkmaaAutor(id): Stephen Baxter ja Terry Pratchett
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Allan Eichenbaum
ISBN: 9789985326855
Lehekülgi: 320
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 220x140x28 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Selle raamatu kirjutamisel on jõud ühendanud Kettamaailma looja Terry Pratchett ja Stephen Baxter, tuntud briti ulmekirjanik. Tulemuseks on põnev, huvitavate mõtetega ja mõnus raamat sellest, milliseks kujuneks inimkonna tulevik juhul, kui meie maakera kõrval, ühe sammu kaugusel oleksid veel miljonid maailmad, ainult et ilma inimtsivilisatsioonita. Selle sammu astumiseks on enamikul inimestel vaja isemeisterdatud vidinat, millel on jõuallikaks kartul ja kindlasti olemas ka kolmeasendiline lüliti. Selle valmistamine on jõukohane ka lapsele ja just lapsed ongi esimesed astujad. Avanevad miljonid maailmad ja miljonid võimalused. Küsimus on aga selles, mida inimesed nende võimalustega peale oskavad hakata.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pikkmaa, Stephen Baxter ja Terry Pratchett, Varrak 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
David Herbert Lawrence, Kapteni nukk,
Fantaasia, 2003, hind: 2,50 eurot
Peeter Sauter, Pori,
Perioodika, 2002, hind: 5,00 eurot
Barbara Wood, Domina,
Varrak, 2000, hind: 15,00 eurot
Nora Roberts, Kummituste maja. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2003, hind: 7,00 eurot
Antoine B. Daniel, Inka III. Machu Picchu valgus,
Suur Eesti Raamatuklubi, 2008, hind: 16,00 eurot
Gilbert Gallerne, Patsient 127,
Eesti Raamat, 2008, hind: 6,00 eurot
Walter Ernsting, Päev, millal jumalad surid,
Graafiline Produktsioon, 1993, hind: 8,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Esimeses ringis I-II,
Ersen, 2001, hind: 32,00 eurot
Tatjana Ustinova, Minu kindral,
Ersen, 2005, hind: 12,00 eurot
Russell Andrews, Gideoni saladus,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus all on 22486 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!