Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Igaühel oma tõdeAutor(id): Alice Feeney
Kujundaja: Piia Stranberg
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Kaja Riikoja
ISBN: 9789916123348
Lehekülgi: 282
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Anna Andrews naudib oma tööd BBC lõunaste uudiste saatejuhina. Ta on peaaegu unustanud, et naine, keda ta asendab, võib kunagi ka lapsepuhkuselt naasta. Aga seda ta teeb. Anna on taas lihtne reporter ja saadetakse uudiseid jahtima Blacktowni, kus linnaäärsest metsast on leitud noore naise surnukeha. Vastumeelne ülesanne, sest Annal on linnast raskeid koolipõlvemälestusi, samuti elab seal praegugi ta veidi imelikuks muutunud ema. Lisaks selgub kohapeal, et mõrva uurimist juhatab Anna eksmees Jack, kes püüab varjata, et oli tapetuga alles eelmisel õhtul intiimselt koos. Asjad muutuvad üha kahtlasemaks ning enne veel, kui Anna jõuab linnast lahkuda, leitakse tapetuna juba teine ta kunagine klassiõde …Raamatu autor Alice Feeney töötas enne oma kirjanikuelu hulk aastaid Londonis samas BBC toimetuses kus Annagi. Tema teostest on varem eesti keelde tõlgitud „Mõnikord ma valetan“ (2019).
Originaali pealkiri His & Hers. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
Piia Stranberg
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Igaühel oma tõde, Alice Feeney, Eesti Raamat 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Nora Roberts, Verevennad. Triloogia Seitsme märk esimene raamat,
Ersen, 2008, hind: 16,00 eurot
Alan Marshall, Minu enda südames,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot
Honoré de Balzac, Isa Goriot,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot
Chris Stewart, Papagoi piprapuu otsas. Omamoodi järg teosele Üle sidrunite,
Tänapäev, 2014, hind: 17,00 eurot
Hermann Hesse, Stepihunt,
Kupar, 1993, hind: 12,00 eurot
Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 8,50 eurot
Franz Kafka, Ameerika. Protsess. Loss,
Eesti Raamat, 1987, hind: 15,00 eurot
Erich Maria Remarque, Taeval ei ole soosikuid,
Eesti Raamat, 1991, hind: 8,50 eurot
Émile Zola, Daamide õnn,
Eesti Raamat, 1970, hind: 9,00 eurot
Christine Nolfi, Süda nagu kodu,
Ersen, 2025, hind: 35,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7198 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!