Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Veel üks LotteAutor(id): Erich Kärstner
Kirjastus: Avita
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789985205969
Lehekülgi: 150
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 145x200
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Seebühli lastelaagris kohtuvad kaks tüdrukut – Lotte ja Luise – kes on nii enda kui laagrikaaslaste suureks ehmatuseks täpipealt ühte nägu nagu kaks tilka vett. Alguses ajab see tüdrukud marru, siis aga hakkab asi neid huvitama. Selgub, et nad on kaksikud, kelle ema-isa on lahku läinud juba siis kui tüdrukukesed alles mähkmetes siputasid – emale jäi üks beebi, isa võttis kaasa teise. Nüüd on Luise ja Lotte kord vanematele üks vingerpuss maha mängida, et ka neil ehmatusest suu lahti jääks. Ja mine tea võib-olla õnnestub nutikatel tüdrukutel isegi vanemaid oma aastatetagust tegu kahetsema panna.
Illustratsioonid Walter Trier
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Veel üks Lotte, Erich Kärstner, Avita 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Eno Raud, Kalevipoeg,
Eesti Raamat, 1970, hind: 14,00 eurot
Silvia Rannamaa, Kadri. Kasuema,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Sergei Vladimirovitš Mihhalkov, Tahan puksida! Püüdlik jänes,
Perioodika, 1976, hind: 3,00 eurot
Silvia Rannamaa, Kadri,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 5,00 eurot
Tony Wolf, Metsamuinasjutud: Hiiglased,
Ersen, 1996, hind: 12,00 eurot
Hannu Mäkelä, Hobune, kes kaotas prillid ära,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Paul Maar, Nädal täis laupäevi,
Atlex, 2010, hind: 7,00 eurot
Dagmar Normet, Une-Mati, Päris-Mati ja Tups,
Eesti Raamat, 1979, hind: 15,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistsed jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 10,00 eurot
Jakob Grimm, Wilhelm Grimm, Muinasjutte,
Eesti Raamat, 1981, hind: 35,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!