Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Düün. Kapiitlisaal. Düüni kroonikad 6Autor(id): Frank Herbert
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Juhan Habicht
ISBN: 9789985354704
Lehekülgi: 472
Sari: Düüni kroonikad 6
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x143
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Frank Herberti klassikaks saanud „Düüni kroonikate” kuues osa – kujutlusvõime triumf ja üks kõige menukamaid ulmeromaane läbi aegade. Kuulus Düün, kõrbeplaneet Arrakis, on täielikult hävinud võimuvõitluses kunagise kosmilise impeeriumi asukate ja nende vahel, kes hajumiseks nimetatud protsessis kadusid kaugete tähtede vahele, ent aastasadu hiljem oma juurte juurde naasid. Bene Gesserit hakkab oma kaunist ja haljendavat, Kapiitlisaaliks nimetatud koduplaneeti sammhaaval kõrbeks muutma, et liivaussidel oleks, kus elada. Ent kas elu pikendavat melanži andvaid liivausse kunagi üldse veel tekibki? Viimane romaan, mille Frank Herbert enne surma kirjutas, lõpetab Düüni legendide särava sarja, mis jääb igaveseks püsima ulmekirjanduse paremikku. „Laiahaardeline Düüni-saaga jätkub suure hooga – nii põnev ja köitev kui kunagi varem.” – Kirkus Reviews „Kaasahaarav … vääriline täiendus sellele igikestvale ja teenitult populaarsele sarjale.” – New York Times
Originaali pealkiri Chapterhouse: Dune. Eesti keeles
Märksõnad:
Varrak
Düüni kroonikad
ameerika
ilukirjandus
ulmeromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Düün. Kapiitlisaal. Düüni kroonikad 6, Frank Herbert, Varrak 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Herbert George Wells, Ajamasin. Maailmade sõda,
Eesti Raamat, 1995, hind: 12,90 eurot
Angie Sage, Tuli. Septimus Heap. Seitsmes osa,
Pegasus, 2015, hind: 40,00 eurot
Stephen King, Härra Mercedes,
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 25,00 eurot
Aldous Huxley, Hea uus ilm,
Eesti Raamat, 1989, hind: 16,00 eurot
Claude Houghton, Kolmanda korruse tagumise ajutine,
Logos, 1999, hind: 12,90 eurot
Washington Irving, Unise oru legend ja Rip van Winkle,
Ersen, 1999, hind: 10,00 eurot
Ursula K. LeGuin, Pimeduse pahem käsi,
Eesti Raamat, 1981, hind: 7,00 eurot
Clifford D. Simak. Toimetanud Helle Tiisväli, Libahundi printsiip,
Kupar, 1997, hind: 15,00 eurot
Herbert George Wells, Maailmade sõda,
Ersen, 2000, hind: 10,00 eurot
Mary Shelley, Frankenstein,
Ersen, 1999, hind: 12,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1777 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!