Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Beebitoitude kokaraamatAutor(id): Jane Komussar
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949443833
Lehekülgi: 112
Sari: Ajakirja Pere ja Kodu raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest.
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat.
Sisu:
"Ma ei ole kunagi olnud suur söögitegija. Kui poeg sai piisavalt vanaks ja oli aeg alustada lisatoiduga, mõistsin, et ma ei tea sellest valdkonnast eriti midagi. Oleks olnud lihtne haarata poest valmis purgitoit, aga tundsin, et see ei ole see, mida ma oma lapsele tahaksin pakkuda. Ka ma ise ei söö ju kolm korda päevas konserve, miks mu laps siis peaks! Alustasin enda harimist, lugesin spetsialistide soovitusi, ning asusin süüa tegema. Soovin oma teadmisi ja maitsvaid retsepte jagada ka teiega, kallid lapsevanemad."
Jane Komussar
Ajakirja Pere ja Kodu raamat. Uus raamat kirjastusest Ajakirjade Kirjastus, 2009a.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Beebitoitude kokaraamat, Jane Komussar, Ajakirjade Kirjastus 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Silvia Kalvik, Eesti rahvatoite,
Perioodika, 1988, hind: 3,50 eurot
Ulrika Davidsson ja Ola Lauritzson. Toimetaja Signe Siim, Parimad GI-retseptid. 100 retsepti, kus peaaegu pole suhkrut ega kiireid süsivesikuid,
Viola, 2006, hind: 13,00 eurot
Rose Marie Donhauser ja Thomas Donhauser, Grillimine. Raklett. Fondüü,
Bit, 2000, hind: 8,00 eurot
Teeme fondüüd, wokid ja tulepajad nauditavaks. Ajalugu ja köögipraktika. Retseptid kogu maailmast,
Avita, 2002, hind: 9,00 eurot
Pille Enden ja Kadri Vilen, Metsa maitsed. 55 toitu väärtuslikest metsaandidest,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 9,00 eurot
Linda Petti, Hiina köök,
Ilmavalgus, 1995, hind: 5,00 eurot
Mari-Liis Ilover, Piknikule,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 10,00 eurot
Lia Virkus, Angeelika Kang (retseptid), Maire Suitsu (tekst), Õunakoogid,
Ajakirjade Kirjastus, 2005, hind: 6,60 eurot
Angeelika Kang, Maire Suitsu, Lia Virkus, Šokolaadiraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 24,00 eurot
idee, fotod, smuutid ja stilistika: Eliq Maranik, kaasautor: Stefan Lindström, 101 smuutit. Värskust ja vitamiine,
Koolibri, 2016, hind: 16,00 eurot
Kokaraamatud all on 2364 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!